Sayfalar

30 Aralık 2013 Pazartesi

Işığı Önümüze Tutun Gözümüze Değil

Tüm Adana Demirspor camiasının bildiği üzere Adana Demirspor'umuzun geçtiğimiz yönetiminde sene başından belli çatlaklar olduğundan Mustafa Tuncel ve yönetimi 28 Aralık 2013 Tarihinde kongre kararı almışlardı. Başkanlığa daha önce aday olan lakin camia tarafından gerekli desteği görmediği için adaylıktan seçim günü vazgeçen iş adamı Selahattin Aydoğdu bu seçimde tekrardan aday olmaya karar vermişti. 
Tüm taraftarların başkan olmasını istediği Aydoğdu gerekli desteğide Mustafa Tuncel ve yönetiminden görünce tek aday olarak girdiği kongrede Adana Demirspor'umuzun 73. yaşında başkan seçildi. 
Kongrede açıklama yapan Aydoğdu gerekli desteği Demirspor'umuzundan esirgemeyeceği Demirspor'un eski caf caflı günlerine geri döneceğini üstüne basa basa bildirdi. Daha sonra A Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'lede yakın arkadaş olduğunu ve Fatih Terim'inde her türlü desteği Demirspor'umuza sağlayacağını söyleyen Aydoğdu transferler içinse bir kaleci bir stoper ve bir ortasaha alacağını sözlerine ekleyerek konuşmasını tamamladı. 
Taraftarın büyük beklentileri olan Selahattin Aydoğdu'nun bugün öğlen saatlerinde yaptığı açıklamalarda bi hayli iştah kabartıcıydı. Öncelikle yeni yönetime hayırlı olsun diyerek dileriz eski yöneticilerin yaptığı gibi onlarda rant peşinde, kişisel çıkar peşinde, ego peşinde, bencillik peşinde koşmadan sadece Adana Demirspor'umuzun için mücadele eder ve armanın her branşta yükselmesini sağlarlar. İlk yarıda beklentilerin altında kalan futbol takımımızda Sportif Direktör Bayram Oral'ın görevine son vererek icraata başlayan yeni yönetimimiz dileriz yerinde transferle ve futbolcuların paralarını, primlerini yerinde yatırarak, taraftarla bütünleşerek 2.yarıda istenilen Süper Lig için savaşacaktır. 
Hiç bir şey için geç değil ortada Demirspor varsa hep umut vardır. 
Bir daha geliyoruz yeni baştan oynayacağız ve bu sefer son istasyon zafer olacak. Yeni yönetimden beklentilerimiz bu kadar ışığı gerçekten gözümüze tutmayın bizim çok transfer yapıp borcada sokmayın klubü, kadro zaten kaliteli yerinde transferlerle Süper Lig hayal değil, ışığı önümüze tutun gözümüze değil..
Uğur YILMAZ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme