Sayfalar

2 Eylül 2019 Pazartesi

Adana Demirspor 0 - Keçiörengücü 0


Hatayspor maçında alınan tribün kapatma cezamızı Keçiören maçıyla tamamladık.Boş tribünler gerçekten Adana Demirspor'a yakışmıyor.Futbol taraftarla güzel, ama ne yazık ki Türkiye'de taraftarı dışarıya atmak için her yol deneniyor.

Stokes'un lisans işlemleri tamamlandı ancak oyuncu izin alıp yurtdışına gitti.Demek ki buraya geliş amacından daha önemli işleri var.Önceliğini takıma vermesi gerektiğini anlaması gerekirdi.Ama maalesef bu olmadı.Kaybedilen iki puan onunla kazanılmayacaktı ama Stokes'un takımda olması bazı şeyleri değiştirecekti.En azından takımdaşlığı...(Stokes'un önemli işini merak edenler instagram adresinden bakabilirler)

Berk Yıldız tekrardan kiralandı.Bugünde direk ilk 11'de başlattı hoca onu, takım gibi Berk'in oyunu da çok vasattı.Süper lig takımında kamp görüp geldi.Açıkçası daha etkili olmasını ben beklerdim.

Sinan Kurt yorum yapmak için biraz erken, bu ligdeki iyi oyunculardan ama gelir gelmez ilk 11 başlaması çok yanlıştı.Gördüğü sarı kart ise aşırı gereksizdi.

Kale içinde konuşmak gerekir.Çağlar gitti okey ama yerine bakacak kalecilerimizden şuan için oynayan isim olduğu için Kurtuluş'un biraz daha güven vermesi gerekiyor.Genç kalecilerin dahi yapmayacağı hataları yaptı bugün,rakibimiz bugün biraz şanslı olsaydı eğer bize gol atamadan gitmezlerdi.

Her hafta her maçta oyuncularımız sakatlanıyor.Seri bu maçta da devam etti.
Bu sakatlıkların sebebi nedir acaba çok merak ediyorum.Haddinden fazla oluyor.

Kendi sahamızda daha hareketli bir maç oynayabilirdik ama olmadı.Rakibin tehlikeli pozisyonları bizimkilerden daha etkiliydi.Keçiören'in bir topu da direkten döndü.


 attığım twetleri de burada paylaşacağım;

-Levent Ayçiçek üzerine bir Adana Demirspor takımı kurulmalı, bu adamı yedek bekletmenin bir anlamı yok. Duran toplarında asıl sahibi Levent olmalı, maç içinde duran topları kullananlar karambol yaratmaya çalışıyor.Ya olursa mantığıyla bir adım yol gidilmez.

-Yeni gelen oyuncuları direkt ilk 11'de oynatmakta 2 aydır kampta olan oyunculara ben size güvenmiyorum demektir. Sakat oyuncu çoktu o yüzden oynatmak zorunda kaldım diye bir bahane üretmesin kimse çünkü takımda 39 (OtuzDOKUZ) futbolcu var.

-Kadromuzdaki yabancı oyuncu sayısını çok net bilemesem de, yerlilerle 11'e 11 maç yapabilecek kadar olduklarnı biliyoruz. Maça çıkan ilk 11'de sadece Aias, 18 kişilik kadroda ise sadece Gladkyy ve Carayol vardı.
Carayol'un kurtarıcı olarak girip 20 dakika sonra çıkması ayrı facia

-Yarın transferin son günü ben bu saatten sonra yapılacak her transfere karşıyım.Takımdaki şişkin kadro sağa sola bedava kiralanacak oyuncularla indirilmeye çalışılacak.Umarım doğru oyuncular gider.Yapılacak yanlışlar önce hocayı götürür sonra bizim direkt çıkma hedefimizi...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme