Sayfalar

25 Ocak 2021 Pazartesi

BURAK ÇALIK'I TRİBÜNDEN YİYENLER, MEHMET AKYÜZ'Ü DE SOSYAL MEDYADAN YEDİLER

 


-Başlıktaki yazıyı biraz daha açacak olursak, Burak Çalık çok değil 2015-16 sezonunda Adana Demirspor forması giyerken ve kariyer rekorunu kırarken tribünlerde Demirsporlu görünen ama olmayan insanlar tarafından ailesine çocuğuna çok ağır küfürler edilmiş.Burak Çalık'ın performansı belli bir zaman sonra düşüşe geçip sezon sonu da takımdan ayrılmıştı.

-Burak Çalık tribünden yediği küfürler yüzünden kaçtı gitti.Bugünde maalesef Mehmet Akyüz pandemi dolayısıyla tribünlerde kimse olmadığı halde, oda sosyal medyadan aldığı küfürler sonrasında takımdan ayrılmaya karar verdi.Bunu yapan gerzekler şuanda ellerinde telefonla etraflarına namuslu insan profili çiziyorlar.

-Burak Çalık'ın anasına,hanımına ve çocuğuna tribünden küfreden adamı küstüren tayfa şimdi aynısını Mehmet Akyüz'e yaptı ve onu da elimizden kaçırdık. Bence artık bu insanların taraftarlığının değil İNSANLIĞININ sorgulanmasını gerekiyor.

-Bugün başkana yazan şerefsizi gördük ben insanlığımdan utandım.Bir insanın canı 10 kupadan daha değerli,hala bunu anlamamış insanlarla aynı dünyayı paylaşıyoruz. Mehmet Akyüz'ün ailesine özelden küfürler yazmak sizin Demirspor sevginizi değil ŞEREFSİZLİK seviyenizi gösteriyor.

-Bugünler gelir geçer.Dün Burak gitti bugün Akyüz gider.Galip gelince başkana sakso çekenler bir mağlubiyet ile hem başkana hemde oyunculara sosyal medya üzerinden ağza alınmayacak laflar ederler.Sizin gibilerle aynı tribünü paylaşmaktan utanıyorum.

-İnsan eleştirmeyi, futbol izlemeyi bilmiyorsunuz.Sahada oynayanların da birer insan olduğunu,duyguları olduğunu unutuyorsunuz.Karşınızda olsa selfie çekmek için götünüzü yırtarsınız, ama sosyal medyadan her şekilde küfürler yazmayı kendinize hak görüyorsunuz.

-Burak Çalık'ların, Mehmet Akyüz'lerin ve daha bilmediğimiz nice futbolcuların ahlarını alarak gün yüzü görmeyi mi düşünüyorsunuz? Rahat bırakın Demirspor'u, varlığınız hem takıma hemde insanlığa zarar veriyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme