Sayfalar

8 Kasım 2016 Salı

Adana Demirspor 0 - Eskişehirspor 1

Bu hafta sahamızda ligin favorilerinden olan Eskişehirspor'a 1-0 mağlup olduk.Takım olarak Eskişehir'in gücüne denk bir mücadele yaptığımızı düşünüyorum.Hatta zaman zaman özellikle ikinci yarıda çok yüksek tempoda bir baskı oluşturduk.Ama ne yazık ki Pote'nin sakatlanmasıyla oyuna giren Tevfik son vuruşlarda istenilen hareketleri yapamadığı için sonuca gidemedik.Pote'nin arkasında yedek bekleyen futbolcumuzun bu kadar düşük performanslı oynaması takımı bal yapamayan arı konumuna getirdi.Yabancı oyuncularımız zaten sakat ve cezalıyken birde bu maçta Pote sakatlanınca sahada tatsız tuzsuz bir takım izlemek zorunda kaldık.Geçen hafta Ümraniye maçında hakemin yanlış düdüğü yüzünden penaltidan yedigimiz golle sahadan 1 - 1 beraberlikle ayrılmış ve bu hafta hakemlerin tutumunu merakla bekliyorduk.Bu merak bizleri yanıltmadı yani düşündüğümüz başımıza geldi.Hakem Özgür Yankaya Demirspor'a calmadigi duduklerle maçın gidişatını etkiledi.Hakem hatalıydı ama ben maçın en kritik pozisyonunda yere düşen veya yere atlayan Ozan İpek'in penaltıdan daha net olan bu pozisyonda topu kale sokması gerektiğini düşünenlerdenim.Profesyonellik geregi atladığını söyleyenler , koşarken ufak bir müdaheleyle düştügünü söyleyenler olabilir ama kardeşim bu pozisyonu gol yapamayacaksan bizim takımımızda oynama git yani.Önce futbolun gereklerini yap daha sonra futbolun cinliklerini yaparsın zaten.Bir çok kişi katilmayabilir ama benim görüşüm bu yönde.
OZan yere atlayıp penaltı ve kırmızı kart kazandırmak istemiş olabilir ama  sonuçta noldu mağlup olduk.Hakemlerin Türkiye'de artık hic bir güvenilirliği kalmamışken bu tip ucuz hareketler sadece takıma zarar verir.Olmayan penaltıları verenlere olmayan kırmızı kartları verenlerden medet ummak kendini kandırmak ve takıma zarar vermekten başka birşey degildir.


1 yorum:

  1. Are you interested in joining the illuminati brotherhood and make your dreams come true this is your chance to make it happen. contact me now and enjoy Benefits of being a member As a member you`ll get to enjoy many things name them cars, money, fame, popularity, houses, connections etc. - you will be given $130,000 every two weeks as a membership blessings, Own one of the big houses in town, including the juiciest mansions and villa. - Get connected to high-networth individuals in many professional sphere like Presidents, Legislators Senators, house of common reps, Judges, Magistrates, Ministers, Musicians, etc. - You get money to buy any thing you need and travel wherever you wish. - You get spiritual protection inbox me or send a friend request Become Illuminated and Join Us!!! email the illuminati official on if you are interested

    Illuminatiofficial@mail-on.us

    YanıtlaSil