Sayfalar

24 Mart 2017 Cuma

BEDAVA PASSOLİGCİLER

Sosyal medyayı kullanmayı ve orada yazılanları okumayı muhtemelen benim gibi herkes seviyordur.Farklı fikirlerin bir araya geldiği güzel bir mecra ve dünya üzerinde herkesle iletişim haline geçebiliyoruz.Buralarda güzel fikirler ortaya atldığı gibi . uçuk-kaçık fikirlerde maalesef dolaşabiliyor.Konumuz Adana Demirspor ve onun sosyal medya taraftarları ,takımın gelenek-görenek ve mazisinden haberi olmayan bir takım insanlar da ,özellikle twitter sayesinde fikirlerini yazıyorlar.
Bazı arkadaşlar -onlar kendilerini biliyorlar- ligin geri kalan haftaları için insanlara bedava passolig çıkartılması ve bu kişilere bedava bilet yüklenmesini istiyorlar.Adana Demirspor taraftarının kendi arasında bir birlik sağlaması ve ligin kalan son haftalarında tribünlerde olmasını istiyorlar.
Konuyu çok uzatmadan bir kaç madde ile düşüncelerimi yazmak istiyorum 

1]. Adana Demirspor olarak ligde en kötü gittiğimiz günlerde bile , ligin en fazla seyirciye oynayan takımıyız.Tribünlerin doluluğu bakımından ,Türkiyenin 6-7 takımından birisiyiz.

2]. Passolig mevzusuna  karşı olanlardan birisiyim.Ama şöyle bir gerçek var.En çok passolig satan -hilesiz hurdasız- 9. takımız.

3]. Türkiyede bugüne kadar bedava passo dağıtan ,içine kombine yükleyen, maçlardan önce köfte ekmek dağıtan takımlardan sürüsüyle var.Kayserispor-Osmanlıspor-Erciyesspor-Antalyaspor-Şanlıurfaspor-Gaziantep bel. bu listeyi uzatabilirim.
Adana Demirsporu bu tip takımlara benzetmek isteyen insanlar , bu kişilere önerim, yukarıdaki takımlardan birisini tutmak varken Demirspora yanaşmayın.

4]. Bu fikirlerle Adana Demirspora zarar veriyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme