Sayfalar

20 Kasım 2017 Pazartesi

90+5 VE GİDEN PUANLAR


1).71. Dakikada gol atıp kalan bütün sürede yere yatıp sedye beklemek ,ayağa kramp giriyor numarası yapmak, topu köşe bayrağına götürmek, geç kale vuruşu kullanmayı seçtiğimiz için maçın bitmesine saniyeler kala beraberlik golünü yedik. Bunları yapan adamların Adana Demirspor'da değil başka takımlarda oynaması gerekiyor.

2).Sizler Adana Demirspor futbolcusu olamazsınız o formayı haketmiyorsunuz.
Aldığınız paraları sahadaki bu basiretsizliğinizle asla haketmiyorsunuz.
2-1'i korumak için 26 dakika çamura yatan adam gitsin futbol oynamayı bıraksın.
Adana Demirspor formasını üzerinden çıkartsın.Amatör küme takımımıyız biz, böyle oynuyorsunuz.

3).Mac bitince bizim futbolcularımız özellikle kalecimiz İsmail Şahmalı hakeme tepki gösteriyorlar.
Bunun nedenini hala anlamış değilim.Geçtiğimiz haftalarda haksız çalınan penaltılarda göstermiştiniz bu tepkiyi ama bu maçta yenilen golden sonra hakeme yüklenmek, sorumlulugu başkasının üzerine atmaya çalışmaktan başka birşey değildir. Attığımız ikinci golden sonra sürekli yerde yatan oyuncularımıza ragmen hakemler maçın sonuna 5 dakika uzatma verdiler.Bu verilen uzatma süresinde bile zamana oynamaya çalıştık nedense.Normal bir şekilde futbolumuzu oynamaya çalışsaydık,birkaç gol daha atardık.Bu kadar telaşa kapılıp gol yemezdik. Skoru koruyamamamızın suçlusu kaleden forvete herkesin suçudur.

4).Skoru korumak için futbolcusuna bu kadar basiretsiz futbol oynatan ve buna göz yuman kenar yönetimi de Demirspor'u haketmiyor.Sahada futbol hariç herşeyi yapmaya çalışan takıma kenardan herhangi bir şekilde müdahele edilemedi.Bu kenar yönetimiyle ligin dibinden başka bir yer göremeyiz.
İş işten geçmeden futbol antrenörlüğü geçmişi olan bir isimle anlaşmamız lazım.Şuanda takımdan sorumlu olan Gürcan Aday'ın da eski görevine tekrardan dönmesi gerekiyor.Sahadaki oyuncuların performanslarına göre bir puanlama yapacak olursak eğer:

İsmail Şahmalı -7
Yiğitcan Erdoğan 2
Joseph 2
Sezer Özmen 4
Erhan Kartal 2
Lalawele 2
Yiğit İncedemir 2
Savaş Yılmaz 2
Abdulkadir Parmak 2
Ndip Tambe 2
Atabey Çiçek 1


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder