Sayfalar

5 Aralık 2017 Salı

90 DAKİKADA İKİ FARKLI TAKIM İZLEDİK

İlk yarıdaki takım bu sezonun geride kalan haftalarında izlediğimiz Adana Demirspor'un ta kendisiydi.Nitekim bunun sonucunda ilk yarıyı 2-0 gibi bir sonuçla geride tamamladık.Elazığspor kalesinde herhangi bir tehlikeli pozisyon üretemeden bitti kocaman 45 dakika...
Tribünler bu sezon ilkkez HAKLI OLARAK futbolcuları ıslıkladı.

''FORMANIN HAKKINI VERİN''
''O FORMA KUTSALDIR NASİP OLMAZ HERKESE''
''SABRIMIZ TAŞIYOR ADAM GİBİ OYNAYIN''

İkinci golden sonra yukarıdaki tezahüratlar yapıldı.Sahadakiler bu sözleri fazlasıyla hakettiler bunu kendileri de biliyorlar.Şimşekler Grubu ikinci yarıya susarak başladı.Tribünler sadece sahadakilerin ne yapacaklarını merak ettikleri için sadece sahaya odaklandılar.Çünkü İlk yarıda sahada yürüyen futbolcularımızın ikinci yarıdaki reaksiyonlarını herkes merak ediyordu.
Tribünden sahaya dönecek olursak;
Ben devre arasında neler oldugunu en çok merak edenlerden bir tanesiyim.Çünkü ikinci yarıdaki Demirspor'u bu sezon ilk defa izledik.Rakibin orta sahayı geçmesine izin verilmedi.
Bu oyunun sonucunda da ilk yarıda bizim atamadığımız şutu bu sefer de Elazığspor atamadı.
Elazığspor kalesindeki ablukamız ve yüksek tempodaki oyunumuz sayesinde maçtan 2-2lik skorla ayrıldık.Galibiyet golünü de atabilirdik biraz daha becerikli olabilseydik eğer.

1).Bu takımda Tampe hariç bütün yabancı oyuncularla yollar ayrılmalı.Yerlerine yeniden yabancı oyuncu transfer etmeye gerek yok.Yerli oyuncu takviyesi bile yeterli olacaktır.Bu kadar yeteneksiz yabancı oyuncuyu bir araya getiren yönetimi tebrik ediyorum.Bütün yaz bu transferlerle uğraşmışlardı çünkü.Eserleriyle övünüyorlardır sanırım.

2).Tolgahan Çiçek sakatlanıp yerine Batuhan İşçiler girdi.İlk defa Demirspor forması giyen Batuhanın yaptıkları ortada bir sonraki Erzurumspor maçında kesinlikle ilk 11de başlamalı.

3).Kalecilerimiz gerçekten çok kötüler.

4).Tribünlerdeki gerçek Adana Demirsporlulardı, hepinize helal olsun.İyi günümüz olmadı ama kötü gün dostlarını yine hep birlikte gördük.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder