Sayfalar

18 Haziran 2018 Pazartesi

Adana Demirspor - Bozan - Gökoğlu - Vali - Belediye- Şirketleşme -Susar

Dünya kupası başladı herkesin gözü kulağı Rusya’da ama biz Demirsporluların aklı kongre tarihinde ,kulübümüz ne yazık ki transfer yapması gereken bu zamanlarda başkanlık kaosunla uğraşıyor.
Bir yandan da ilgin diğer takımları kadrolarına takviye yapıyor biz ise belirsizlik içinde geçen yıl takımdaki futbolcuların birer birer gidişini izliyoruz.

Kulüpte işler hiç iyi gitmiyor.Başkan seçilen Kazım Bozan beklediğimiz gibi 3 gün sonra kongre kararı aldı.İleride bununla övünebilir 3 günlüğüne Demirspor başkanlığı koltuğunda oturdu.
Kazım’ın Başkan yapılmasının amacı diğer Başkan adayı Nilay Ateşoğullarının seçilmesini engellemekti.Aynı şeyi tekrar etmekten sıkıldım ama bunu yapanlar da maalesef Demirsporlu görünen kongre üyeleri, bu üyeler aslında Demirspor’un life geç başlamasını sağlayarak takımın altına dinamit koydular.Şuanda bunun farkında değiller lig başlayınca bunu anlayacaklar tabi o zamana kadar iş işten geçmiş olacak.

Geçen Yılki Başkan Gökoğlu sosyal medyada kulübün bugünden itibaren Vali’ye teslim edilmesini istedi.En son kulüp başkanı olarak bıraktığı bu enkazı sadece valinin temizleyeceğim düşünüyor.
Yazıl gerçekten insanları aptal yerine koymaya çalışmak, kendisinin hiç suçu yokmuş gibi dışarıdan yukarıdan bakar gibi konuşması insanların zoruna gidiyor.Başkan olacakken 40 takla atan bu insan şimdi akil adam oluyor ve geçen yıl yönetemediği takımı bu sene kayyuma devredin diyor.

Son 2-3 gündür Adana Valisi ve Adana Belediye başkanı Adana Demirspor’a bu sene müdahil olmayacaklarını açıkladılar.Belediye başkanı kardeşinin de Bu dönem asla Başkan adayı olmayacağını açıkladı.Aslında bunlar güzel haberler Sözlü ailesinden uzak kalıyoruz ve geçen yıl kulübe resmen Başkan atayan (2 aday varken taraf seçen Vali) Vali bey , bu sene görünür de benden size hayır YOK dedi.Madem öyle geçen sene neden karıştın diyesi geliyor insanın, Valiye gidip dilenen yöneticilerde vardı bunları da unutmamak gerekir.

Şirketleşme konuları konuşuluyor yerel basında ve sosyal medyada bunu yapacak yönetim dahi YÖK şuanda Adana Demirspor’da , şirketleşme Adanaspor modeli gibi değil daha çok İstanbul takımlarının uyguladığı şekilde olmalı.Ama dediğim gibi bunu yapacak insan YÖK şuanda.

Geçen yıl Başkan adayı olan ve kongrede adaylıktan çekilen Müslüm Susar birtakım açıklamalar yaptı projeler düşündüm uygulanması lazım dedi.Ama insanların sizi ciddiye alacağını sanmıyorum geçen yılki geri vites hala akıllarda ,o gün kaçan insan bu projesi faaliyete geçirmeye çalışırken yine takımı yarı yolda bırakır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder