Sayfalar

6 Temmuz 2019 Cumartesi

Tevfik Altındağ Özür Diledi Ama....


Geçmişte Adanaspor’da oynarken Adana Demirspor ile olan maçtan sonra haddini aşan açıklamalar yapan Yeni transfer Tevfik Altındağ,sosyal medyadan gelen yoğun tepkilerden sonra dün akşam
açıklama yayınlamak zorunda kaldı.Açıklama kulüp hesabından da paylaşıldı.
Aynı tarz bir açıklamayı geçen yıl yine Adanaspor’dan transfer edilen Emre Uğur da yapmıştı.
İki takımın arası bozuk olduğundan dolayı ve bu futbolcular saha içindeki davranışlarıyla tribünler gerdikleri için transfer olduktan sonra böylesine aciz açıklamalar yapıyorlar.
Halbuki bu futbolcular mesleklerini profesyonel bir şekilde yerine getirseler,sahadaki işlerinin sadece futbol oynamak olduğunu bilseler;tribünleri kışkırtacak bu tarz hareketlerde bulunmazlar.
Aslında bu tarz davranışların en başında da futbolcuların eğitimsizlikleri yatıyor.
Kendilerini geliştirebilmiş birer birey olabilseler sahadaki futbol dışı davranışlarını değil ortaya koydukları performanslarını konuşuruz.Ama işte maalesef kendi gelişimlerini henüz tamamlayamamış bu insanlar ellerine birde paranın gücünü aldıklarında ortaya bu tarz insanlar çıkıyor.
Son olarak Tiago’da Adanaspor’dan sonra Demirspor’a geldi ama ona kimse bir tepki vermedi.
Çünkü Tiago sahada (iki takımda oynarkende) sadece futbolculuk yaptı;Tevfik ise bunun tam tersini yaptı.Bu açıklaması seneye tribünlerden gelecek olan tepkileri engellemez.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme