Sayfalar

30 Aralık 2011 Cuma

YÖNETİMSEL DÖNÜŞÜM


Bütün Adana Demirspor'luları heyecanlandıran Milletvekili Turgay Develi Bugün Adana'ya gelip Başkan Levent Özveren ve F.Ş.S. Mehmet Gökoğlu ile bir görüşme yapmış..Bu görüşmeden neler çıkacagını cok merak ediyorum..Develi^nin ortaya attığı bu iddia inşallah lafta kalmaz ya da reklam içerikli bir hareket ,davranış değildir..

Mevcut yönetim deki başkan levent özveren her fırsatta yönetime talip olan varsa bırakabileceklerini açık açık beyan ediyordu..Para sıkıntısı oldugunu da bas bas bagırarak belirtiyordu..Bu HABER onun içinde bulunmaz bir nimettir..aRTIK RAHAT RAhat işlerini yürütebilir ve ÖZLEMİNİ DUYDUGU TAKIMIN MAÇLARINA GÖNÜL RAHATLIĞIYLA GİDEBİLİR...Galiba onunda bizimde istedğimiz olacak..
Aytaç Durak'ın cezaevine girmesiyle başlayan bu hareketlenme de somut adımların atılmasını bekliyoruz..Adana Demirspor'un Belediye tekelinden kurtulmasını bekliyorum..

Yönetime talip olanlar var..Her şey ortada..LİG'in 15 ocak'ta , transfer dönemininde 5 ocak'ta başlayacagını hatırlatayım..Hafta başından itibaren çalışmalara başlamalarında fayda var...

2 yorum:

 1. Aytaç Durak başkanlıktan indirildiği halde ipleri elinde tutuyordu. O yüzde kimse manevra yapamıyordu. Ama hapis sürecinin başlamasının ardından hareketlilik başladı. Bundan sonra Bu koca çınarı kimse yıkamaz.

  Şunu hiç bir Demirsporlu unutmasın. Perde arkasında Aytaç Durak bu kulüp kapansın diye çok şey yaptı.

  Başkanlık koltuğundan inmeseydi kapanacaktık. Bayram Akgüle arena stadı yapacak, sahte göz yaşları ile adanaspora bir mavi renk eklenip

  adanaspor adı altında, yuruncu-beyaz-mavi renklerle bayramın takımı olacaktık.

  Meclis üyeleri, Başkan vekili Zihni aldırmaz bile bir şey yapmaya cesaret edemedi.

  Yaşadığımız kısa süreçte aytaç demirspor başarısız olsun diye ağırlığını hep koydu.


  O şahsiyetsizin hapise girmesi bizim için kurtuluş reçetesi oldu.

  YanıtlaSil
 2. HAKLISIN AYTAC'IN HAPİSE GİRMESİ BİZİM TAKIMIN ÖNÜNÜ AÇTI..

  AMA ASIL ÖNEMLİ OLAN SOMUT ADIMLARIN ATILMASI OLACAKTIR...

  YanıtlaSil