Sayfalar

26 Eylül 2012 Çarşamba

ŞİMŞEKLER GRUBU BASIN AÇIKLAMASI

ŞİMŞEKLER GRUBU BASIN AÇIKLAMASI

SEVGİYLE İHANETİN YÜZLEŞMESİ

Dün yönetimin yaptığı açıklamayı ibretle okuduk. Acaba yönetim bu açıklamaya, yaptığı sahte üyeler ve kendi çevresindeki insanlar dışında kaç Demirspor’lunun inandığını sanıyor. Kaç tane Adana Demirsporlu’yu bu açıklama ile kandırabilirsiniz. Sorun şu; yönetim yine o eski yönetim de, Taraft
ar o eski taraftar değil. Adana Demirspor Taraftarı yıllardır duruşuyla Şampiyonlar Liginde ama yönetim hala 3.lig’de. Israrla anlamak istemedikleri konu ise; Taraftar artık bu masallardan da sizden de sıkıldı.

Öncelikle şuradan başlayalım; Adana Demirspor Taraftarının ‘’aklı da, fikri de, herşeyi de’’ yerinde. Adana Demirspor Taraftarı kimsenin kendisini yönlendirmesine ihtiyaç duymaz, kimsenin yönlendirmesine de izin vermez. Hep aynı bayat yakıştırmalar; Adana Demirspor Taraftarı bir belediye başkanına, bir yönetime, bir hocaya ya da bir futbolcuya tepki veriyorsa, mutlaka bunu birinin yaptırdığını söylerler. Çünkü onlar için bu tepkilerden tek kaçış yolu budur. Yani en bayat yalan; Adana Demirspor Taraftarı neye tepki verse mutlaka birileri organize ediyordur. Sanki Adana Demirspor Taraftarının aklı yok, fikri yok, düşüncesi yok, sağlıklı düşünemiyor. Aynı dünkü açıklamada Adana Demirspor Taraftarını Selahattin Aydoğdu’nun kışkırttığının söylendiği gibi. Yani Adana Demirspor Taraftarının 3 aydır verdiği tepkiyi Selahattin Aydoğdu organize ediyormuş.
Bu Adana Demirspor Taraftarına hakarettir. Kusura bakmayın yönetimdeki beyler; söz konusu Adana Demirspor olduğunda taraftarın bilgisi de, bilinci de, tecrübesi de herkesi ama herkesi cebinden çıkarır. Adana Demirspor Taraftarını talimatla iş yapan paralı askerler mi sanıyorsunuz? Dünyada öyle bir güç var mıdır ki Adana Demirspor Taraftarına maçta yada maç dışında ne yapacağını söylesin. Dünyada öyle bir güç var mıdır ki Adana Demirspor Taraftarının Demirsporluluğunu satın alsın. Dünyada öyle bir şahıs var mıdır ki Adana Demirspor Taraftarının Demirspor konusunda ne yapacağını taraftardan iyi bilsin. Sizi perde arkasından sürekli yönlendirenler olabilir. Ama Adana Demirspor Taraftarını kendinizle karıştırmayın…
Önce yürüyüş yapan 4-5 bin taraftara 650 kişiymiş, onlarında büyük çoğunluğu çocukmuş dediniz. Bu tutmadı, büyük tepkiler aldınız ve sonra statda sadece Şimşekler Grubu protesto edecek dediniz. Maratonun ve Kapalı B Üst’le C Alt’ın tamamı Şimşekler Grubuyla beraber Adana Demirspor’un geleceği adına tepki verince sus pus oldunuz. Şimdi de SESSİZ ÇOĞUNLUK diyorsunuz. Sessiz çoğunluğa seslenerek size sahip çıkmalarını bekliyorsunuz. Zaten bunu yaparak Rize maçında istifa diyen yaklaşık 15 bin taraftarı, Konya maçına gelip protesto eden yaklaşık 10 bin taraftarı, Ankara Tayfasını, İstanbul Tayfasını, İzmir Tayfasını, Mavilacivert.com’ daki taraftarlarımızı yani herkesi dışlıyorsunuz…
Ama yine işinize gelmeyen konu şu; sessiz çoğunlukta, sesli çoğunlukta, bilinçli çoğunlukta, bilinçsiz çoğunlukta, statdaki insanda, sokaktaki insanda yani kime sorarsak soralım sizi istemiyor size tüm gücüyle karşı çıkıyor.
Çünkü siz Adana Demirspor Tarihinin en kötü yönetimisiniz. Yönetime sahte üyelerle diktatörlükle geliş şeklinizden, bugün onbinleri hiçe sayışınıza kadar herşeyiniz skandal..
Finallerden 2 ay önce Mehmet Gökoğlu ve yönetimine karşı olduğumuzu hem Grupla, hem Ankara Tayfasındaki bazı dostlarla, hem İstanbul Tayfasıyla, hem de tanıdığımız Demirsporlularla paylaşmıştık, yani sizin dediğiniz gibi bu tepki Temmuz’da başlamadı. Herkese finallere kadar sabredelim ama bunlarla olmaz demiştik. Niye demiştik peki; futbolcuya 150-200 milyar vermediniz diye 4’te 4 yapan takımı bozdunuz, kalıcı gelir anlamında 1 tane olumlu adım atmadınız, hep belediyenin ağzına bakan yönetim oldunuz. Sonuçta şu anki mevcut yönetimden bir çok isim o yönetimde vardı.
Defalarca söyledik ama yine yineliyoruz; bizler en başından beri camiadaki saydığımız büyüklerimizle ve tüm Demirsporlu Taraftarlarla ortak hareket ettik. Çünkü söz konusu olan ADANA DEMİRSPOR’UN YARINLARIYDI, BORCUYDU, RAHAT ETMESİYDİ, GÜÇLÜ OLMASIYDI, BELEDİYEYE MUHTAÇ OLMAMASIYDI, TÜRKİYE GÜNDEMİNE REZİLLİKLERLE OTURMAMASIYDI. Ama bu hayati konular ve vasıflar ne Mehmet Gökoğlu’nda ne Önder Serin’de ne de yönetimlerinde var idi. Bu yüzden Selahattin Aydoğdu yönetimine destek verdik. Sponsorlar vasıtasıyla 10 trilyon hibe son 20 yılda bir ilkti. Bunu yapacak şahsın adı Mustafa da olsa, Ahmet de olsa, Hüseyin de olsa fark etmez ona destek verirdik. Çünkü Demirsporluluk bunu gerektirir.
Çetin adında bir futbolcu kampı terk etti, siz kampta dediniz, adam İstanbul’dan çıktı. Şener 1 gün idmana çıkmadı örtbas etmeye çalıştınız. Güvenç Kurtar idmana çıkmadı, İstanbul’a gitti, siz sorun yok ailesini görecek dediniz. Yine Güvenç Kurtar istifa edecek diye haber çıktı, siz öyle birşey yok dediniz, ilk maçtan 1 gün önce kalktı istifa etti. Demirspor Tarihinde bir ilk yaşandı. Hiçbir yönetimin uzantısı değiliz dediniz ama Bolu’da dinlenme tesislerinde tepki veren Ankara Tayfası’na hocanın istifasının ayrıntılarıyla ilgili açıklamayı ne hikmetse Mehmet Gökoğlu yaptı. Konya maçından sonra acil toplantınıza Mehmet Gökoğlu’da katıldı, yani her daim sizinle ve perde arkasında biliyoruz.
Ramazan Çimen Gruptan bir kardeşimizi Konya maçından önce cepten aradı. Noter aracılığıyla istifa ettiğini söyledi ve bunu Abilerinle paylaş dedi. Onu istifadan vazgeçirdiniz diye hala yalanlamaya çalışıyorsunuz, oysa ki kardeşimize çektiği istifa mesajı hala kayıtlı bir şekilde duruyor.
BU KADAR YALAN ÜRETMEYİ BAŞARMAKTA MARİFETTİR. EN İYİ YAPTIĞINIZ İŞ BU…
Kaç gündür sevdiğimiz, bize yakın insanları aracı yapıyor ve Şimşekler Grubuyla anlaşmaya çalışıyorsunuz. ‘’ NE İSTİYORLARSA SÖYLESİNLER ‘’ gibi teklifler ulaşıyor bize. Hala davamızı, sevdamızı anlayamamışsınız. Bizi satın alabileceğinizi mi sanıyorsunuz? Şunu sokun kafanıza; hiçbir güç Adana Demirspor Taraftarını satın alamaz.
Bu mücadele SEVGİYLE İHANETİN YÜZLEŞMESİ’DİR. Çünkü onbinlerce taraftarın tepkisini umursamayıp o koltukta oturduğunuz her gün Adana Demirspor’a ihanet ediyor ve büyük zararlar veriyorsunuz. Yaz aylarında bırakmış olsanız güçlü bir yönetim oluşmuş, tüm şehir ve taraftarlar bu yönetim etrafında kenetlenmiş, güçlü bir kadro oluşmuş, borçlar erimeye başlamış ve tek yürek Süper Lig’e yürüyüş halinde olacaktık. Ama sırf kendi koltuk sevdanız, egolarınız ve çıkarlarınız uğruna yapıştınız koltuğa. BU MU SİZİN DEMİRSPORLULUĞUNUZ? Her Allah’ın günü Adana Demirspor’a yönetimde kalarak zarar vermek mi? Koltuk sevdanız yoksa bütün Demirsporluların merak ettiği tek bir soru var ama tek bir soru;
HAZİRAN’DAN BU YANA ADANA DEMİRSPOR TARAFTARLARININ TAMAMINA YAKINI SİZE İNANILMAZ BÜYÜK TEPKİLER VERMESİNE RAĞMEN NİYE BIRAKMADINIZ, NİYE BIRAKAMADINIZ??? HİÇ KİMSE DEMİRSPOR TARAFTARININ BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU BÜYÜK TEPKİ VERİRKEN YÖNETİMDE KALAMAZ, PEKİ SİZİ BUGÜNLERDE O KOLTUKTA TUTAN NE??? TEMMUZDAN BELLİYDİ PROTESTOLAR OLACAĞI, TARAFTARI SUÇLAYIP NİYE ŞİKAYET EDİYORSUNUZ???
EY TAŞERON YÖNETİM!! ADANA DEMİRSPORUN SAHİBİ DEĞİLSİN, ADANA DEMİRSPOR’DAN BÜYÜK DEĞİLSİN, DEMİRSPOR TARAFTARINDAN BÜYÜK DEĞİLSİN. BİR YAZARIN DEDİĞİ GİBİ SİZ DEMİRSPOR DEMEK DEĞİLSİNİZ, NASIL SİZE YAPILAN PROTESTOLARI DEMİRSPOR’A YAPILMIŞ SAYIYORSUNUZ.. SİZE BU CÜRETİ, BU YETKİYİ KİM VERİYOR…
ADANA DEMİRSPOR TARAFTARI SİZ GİDENE DEK BU ONURLU MÜCADELEYE DEVAM EDECEK, DEMİRSPORUMUZ İÇİN BUNU YAPACAĞIZ. İÇİNİZDEN BİRİ HEVESLENMESİN, YERİNİZE GELEMEZ, GELİRSE KIYAMET KOPAR…
ADANA DEMİRSPOR’A DAHA FAZLA İHANET ETMEYİN, DAHA FAZLA ZARAR VERMEYİN VE SADECE İSTİFA EDİN…
HER ŞEY ADANA DEMİRSPOR İÇİN…….. ŞİMŞEKLER GRUBU…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme