Sayfalar

3 Ocak 2014 Cuma

ADANA DEMİRSPOR'A 10.000 KONGRE ÜYESİ

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydoğdu yaptığımız telefon görüşmesinde yönetim olarak hedeflerinin Adana Demirspor kongre üyesi sayısını 10 bin’e çıkartmak olduğunu belirtti..

Halkın Takımı vurgusu yapan Sayın Aydoğdu; herkes halkın takımına kongre üyesi olabilmeli dedi.. Öğrencilerin yıllık sadece 50 TL, Çalışanların yıllık 100 TL, İşadamlarının ise yıllık 250 TL karşılığında kongre üyesi yapılacağını söyleyen Başkan Aydoğdu bundan böyle Adana Demirspor kongrelerinde 3-4 adayın yarışmasını istiyoruz ve bunun önünü açıyoruz dedi.. Ayrıca binlerce Demirsporlunun kongre üyesi olduktan sonra kulübün gücüne güç katacağını belirten Başkan Aydoğdu; hayata geçireceğimiz projelerde bu güç önemli bir yer tutacak diyerek devam etti..

Adana Demirspor’un hiçbir kulüpten geri kalır yanı olmadığını, aksine fazlası olduğunu belirten Sayın Aydoğdu Adana Demirspor Taraftarı’na seslendi ve SÖZ ARTIK TARAFTARDADIR dedi.. “Öğrencisiyle, işçisiyle, çalışanıyla, iş adamıyla gelin kulübe üye olun ve ne kadar büyük olduğumuzu gösterelim.Şimdiden bütün ADANA DEMİRSPORLU TARAFTARLARA teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder