Sayfalar

5 Ekim 2015 Pazartesi

Adana Demirspor - Karabükspor Pozisyon incelemesi
Golün adı Burak Çalık muhtemelen attığı bu gol haftanın golü seçilecektir.

Hüseyin %99'luk bu pozisyonu atsaydı sanırım skor böyle olmazdı.Kaleciyle başbaşa kaldığı pozisyonda topu tribünlere attı.

Federasyonun tetikçisi Hakan Ceylan tarafından Karabükspor'a verilen uydurma penaltı...Pozisyon burada net değil ama izlerseniz penaltıyla yakından uzaktan bir alaka olmadıgını anlarsınız...
Hakemin verdiği penaltı sayesinde skor 1-1 oldu
Yediğimiz gol yine takımın bütün dengesini alt üst etti.Telaşa kapılan takımımız geriye yaslanmasının bedelini 2. golü yiyerek ödedik.Zenke'nin ceza sahasına attıgı ortayı Rıza Golle sonuçlandırdı.Pozisyonda Uğur Akdemir ofsaytı bozuyor.Karabüklü oyuncu bomboş kaldığı pozisyonda topu kalemize yolladı..Kaleci Lokman herhangi bir müdahelede bulunamadı.
Maçı doldur boşalta çeviren takımımız son golü de kontra ataktan yedi.Rıza Efendioğlu defanstan aldığı topu gerilerden Defansımızın arasına hızla giren Alexe ulaştırıyor.O da skoru 3-1'e getiriyor.
Karabükspor'a uydurma bir penaltı veren Hakan Ceylan İkinci yarıdaki bu pozisyonda ceza sahasındaki elle oynamayı görmedi.Pozisyonda ekranda görüldüğü gibi hakemin tamda görüş alanı içerisinde.


1 yorum:

  1. kardeş zafer çevik sahada yoktu, ofsaytı bozan Uğur Akdemir.

    YanıtlaSil