Sayfalar

9 Ekim 2015 Cuma

Şimşekler Grubu ; SAVAŞ BAŞLAMIŞTIR

NE ADANADEMİRSPOR EĞİLİR NE TARAFTARI...

G.Antep bld. maçında bize çıkarılan ve yıldırma amaçlı cömert kartlar, rakibe çıkması gereken ama çıkmayan kartlar, Alanya maçında verilmeyen bariz penaltımız ve haksız serbest vuruşla yediğimiz gol, Karabük maçında Trt yorumcularınında kabul ettiği gibi aleyhimize verilen sudan ucuz penaltı ve verilmeyen bariz penaltımız.. Bu saydıklarımız kesinlikle tesadüf değildir.. Şampiyonluk için favori olan bir takımı frenleme operasyonudur.. Ve bu operasyon karşısında artık dayanamayıp Karabük maçında patlayan Adana Demirspor Taraftarına verilen bir içerde bir dışarda 2 maçlık tribün cezası bile Adana Demirspor a karşı uygulanan adaletsızliğin, hak gaspının ve operasyonun en güzel göstergesidir.. Trabzon Konya maçında maç sonu sahaya atlayan ve hakemin üstüne koşan taraftarlar ve edilen bariz küfürler sadece 30 milyar para cezasına çarptırılmıştır.. Başka maçlarda kötü ve çirkin tezahürat ilk kez yapıldıysa ihtar cezası verilmiştir..

Bu sezon ilk kez bir maçta kötü ve çirkin tezahürat edilmesine rağmen ihtar yanında FDT denilen federasyonun kurulu devreye girmiş tribün kapama cezaları da vermiştir.. Aynı zamanda yalan söylemişler ve Alanya maçında çirkin ve kötü tezahürat demişlerdir.. Halbuki 90 dakika boyunca ve sonrasında tek bir küfür edilmemiştir.. Sahaya atlayan taraftarlar varken tribün kapama verilmezken, kötü tezahürat yapan başka kulüplere ilk olduğu için ihtar verilirken, ilk kez bu eylemi gerçekleştiren Adana Demirspor Taraftarına bu cezaların verilmesi uygulanan art niyetin ve operasyonun en açık göstergesidir.. Derin futbolun derin kurulu FDT kimlere hizmet etmektedir, talimatı kimlerden almaktadır.. Bu derin kurulun verdiği bu cezayı TANIMIYORUZ..

Adana Demirspor a büyük destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlünün MHP den olması nedeniyle, Başkanımız ı yıpratmak amacıyla Adana Demirspor u yıpratmak isteyenlerin verdikleri BU SİYASİ KARAR sabrımızın taşmasına neden olmuştur.. Evet yürütülen bu hakem operasyonları ve verilen cezalar tamamen siyasidir.. Sabrımız taşmıştır ve bugünden itibaren onur savaşımız başlamıştır.. Binlerce Passolig alan, Passolig sayısında PTT ligde Lider olan ve çoğu süper lig takım taraftarını geride bırakan, Tüm Türkiye Futbol Camiasının vefa ve sahiplenme konusunda örnek göstediği ADANA DEMİRSPOR TARAFTARINA kimse bu adaletsizliği yapamaz.. Gerekirse binlerce PASSOLİG kartını ulusal basını çağırıp kameralar önünde parçalayacağız, gerekirse hiçbir maça girilmeyecek, gerekirse onbinlerce insan derbi günü yürüyeceğiz, gerekirse binlerce insan TFF binasına İstanbul a gideceğiz.. Ama bu ONUR MÜCADELESİNDEN asla vazgeçmeyeceğiz..

En kısa zamanda bu yanlıştan dönüp bu cezalar başka kulüplere olduğu gibi İHTAR CEZASINA dönüştürülmezse ve Adana Demirspor üstüne oynanan bu siyasi oyunlardan vazgeçilmezse BUNUN HESABI SEÇİMLERDE ADANA DEMİRSPOR TARAFTARI TARAFINDAN SORULACAKTIR.. NE ADANA DEMİRSPOR EĞİLİR KARŞINIZDA NE DE YÜZBİNLERCE ADANA DEMİRSPOR TARAFTARI... Bu doğrultuda bu şehirde ve Türkiyenin heryerinde yaşayan yüzbinlerce Adana Demirspor Taraftarını birlik olmaya ve bu onur mücadelesine için göreve çağırıyoruz...

Saygılarımızla ŞİMŞEKLER GRUBU

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder