Sayfalar

4 Aralık 2015 Cuma

Osman Özköylü'den Havalanında Hakemlere HAKARETLER


TFF'nin dün açıkladığı ceza şu şekilde : ''ADANA DEMİRSPOR Kulübü teknik sorumlusu OSMAN ÖZKÖYLÜ'nün, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle takdiren 7 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ''

Osman Özköylü geçmişteki futbola yakışmayan hareketlerini Adana Demirspor'da da yapmaya devam ediyor.
Bu hareketleri Demirspor'un menfaati için yapıyor yalanına nedense benim hiç inanasım gelmiyor.Karakter olarak sahada kavgacı ve agresif bir insan olarak tanığımız-gördüğümüz hoca Demirspor'da da kaldığı yeren devam ediyor.
Aldığımız beraberlikler yada mağlubiyetler sonrasında hakemlere yüklenen (bazılarında haklı-ama takımın oyun oynamamasını görmezden gelmemesi lazım) hoca bu saatten sonra karakterini değiştiripte kendisini düzeltecek değil çünkü her takımda aynı şeyleri yapıyor 

Antipatik bir insan Olan Osman Özköylü , Geçen hafta oynadığımız Balıkesirspor maçından sonra Havaalanında Karşılaştığı maçın hakemi Özgüç Türkalp'a hakaret dolu sözler sarfetmiş.Hakemlerde bunu Maç raporuna doğal bir şekilde yazmışlar.
Tabi bundan düne kadar kimsenin haberi olmadı , Dünkü PFDK kararları sonrasında Osman hocaya Federasyon tarafından 7 maçtan Men cezası verildi.
Bu 7 maç demek yaklaşık 3 ay kadar takımın başında , yani yedek kulübesinde oturamayacak demek.
Buradan zararlı çıkacak olan elbette Adana Demirspor'da başkası değildir.Yaptığı bu hareketler takımdan başka kimseye zarar vermeyecektir.

Geçen yıl Kayseri'de basın tolantısı sırasında Basın mensuplarıyla tartışmıştı.
(https://www.youtube.com/watch?v=6dH8JkTnFYI)
Fethiyespor-Ankaraspor maçından sonra kameraların önünde gözlemcilere hakaretler etmişti.
(https://www.youtube.com/watch?v=k79tge7n0m4)
Ankaragücü-Erciyes maçında Maç içinde rakip hocaya , futbolculara ve en sonda hakemlere hakaret edip tribünlere gönderilmişti.
(https://www.youtube.com/watch?v=2YRXcANbNQI)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder