Sayfalar

20 Ekim 2016 Perşembe

ADANA DEMİRSPOR , ELAZIGSPOR MAÇININ HASILATINI KOCAELİSPOR'A GÖNDERECEKYARIN AKŞAM OYNAYACAĞIMIZ ELAZIĞSPOR MAÇININ TRİBÜN GELİRİNİN TAMAMI , LİG DÜŞÜRÜLMEYLE KARŞI KARŞIYA OLAN KOCAELİSPOR'A AKTARILACAK !!!!

SOSYAL MEDYADA PAYLASİLAN MESAJLARI OKUYUNCA ,İNSANLARIN MACA GELEMESELER BİLE SIRF KOCAELİSPOR'A DESTEK AMACIYLA ALDIGI BİLETLERİ GÖRÜNCE DUYGULANMAMAK ELDE DEGİL...

KOCAELİ'NİN BULUNDUGU DURUMA ILK SES CIKARAN OLMAK , ONLARA YARDIM ELİNİ SOMUT OLARAK İLK UZATAN OLMAK , HALKIN TAKIMI LAFININ İÇİNİ SONUNA KADAR DOLDURMAKTIR !!!

SON YILLARDA KÖTÜ GÜNLERDEN BAŞKA BİRGÜN YAŞAYAMAYAN KOCAELİSPOR , DAHA DA KÖTÜ GÜNLERE SÜRÜKLENMEK İSTENİYOR.ONBİNLERCE TARAFTARI OLAN  TAKIMIN , GÖZ GÖRE GÖRE KÜME DÜŞÜRÜLMESİNE SADECE ADANA DEMİRSPOR'UN DEĞİL DİGER BÜTÜN TAKIMLARIN SES CIKARMASI LAZIM !!!
500 KİŞİYE OYNAYAN TAKIMLARA VERİLEN MİLYON DOLARLAR DESTEK , KOCAELİ'DE BİRLİK ADI ALTINDA KURULAN TAKIMA VERİLEN DESTEKLER ÇOK AÇIK BİR ŞEKİLDE ORTADAYKEN , KOCAELİSPOR'UN BU DURUMUNA SESSİZ KALANLARIN KAFALARINI ELLERİNİ ARASINA ALIP KENDİLERİNİ SORGULAMASI GEREKİYOR !!!

ADANA DEMİRSPOR ZOR GÜNLER GEÇİRİYOR OLABİLİR.
HATTA SEZONUN İLK MAÇINA PARASIZLIKTAN PAF TAKIMLA CIKMIŞ , LİSANS YÜZÜNDEN 3 PUANI SİLİNECEKTE OLABİLİR.(BUNLAR YÖNETİMİN BASARISIZLIGIDIR ORASI AYRI)
AMA TÜRK FUTBOLUNDA ARTIK KALMAYAN VEFAYI , ADANA DEMİRSPOR TARAFTARIYLA VE CAMİASIYLA TEKRAR HAYATA DÖNDERMİŞTİR !!!
DOĞRUDUR YANLIŞTIR DİYE SORGULANMASINA DA KARŞIYIM (küçük sametin kumbarasını unutmayın)
BU MEMLEKETTE BİR TANE KOCAELİSPOR VAR.BAŞKA DA YOK.

HALKIN TAKIMI OLMAK , BUNU GEREKTİRİYORDU ADANA DEMİRSPOR'DA BUNU YAPTI !!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder