Sayfalar

17 Şubat 2018 Cumartesi

EYYAMCI HAKEM ONUR KARABAŞ

Geçen sezonun 25. haftasında Elazığspor ile deplasmanda oynadığımız maçın hakemi, yarınki Boluspor maçının hakemi olan Onur Karabaş'tı.Maçın başından sonuna kadar yaptığı hatalarla takımımızı sahada resmen doğrayan Bu hakem bozması o günden bu yana hic bir Adana Demirspor maçına verilmemişti.Ama ne hikmetse Yusuf Namoglu yönetimindeki aciz MHK bu hafta hayatı önem taşıyan bu maça son derece kritik bir atama gerçekleßtirdi.
Yarın sahada bu hakem atamasının yankılarını hep birlikte göreceğiz.

AŞAĞIDA HAKEMİN ONUR KARABAŞ OLDUGU VE VERDİĞİ KARARLARLA TAKIMI KATLETTİGİ 3 PUANIMIZI ÇALDIĞI MAÇTAKİ POZİSYONLAR BULUNUYOR.Yukarıdaki pozisyon gerçekleştiginde takımımız Tiago'nun attığı golle 1-0 önde oynuyordu.Hakem Onur Karabaş Tiago'nun bu hareketinden sonra ona ikinci sarı karttan kırmızı kart gösterdi ve oyundan attı.Demirspor'u 10 kişi bıraktı ve rakibinde direncini arttırdı.POzisyon hava topu mücadelesi ve herhangi bir şekilde kartlık bir durum yoktu.


Elazığspor'un attığı gol %100 cok açık bariz net bir şekilde OFSAYT.Ancak me yan hakem ne de orta hakem bu pozisyondaki ofsaytı göremediler.Ama bence görmezden geldiler.Takımımızı dogramaya bu kararla devam ettiler.

Ceza sahamızdaki sıradan bir ikili mücadeledeyiz bukez.Elazığspor oyuncusu ikili mücadele sırasında kendisini yere bırakıyor.Defans oyuncumuzun herhangi bir müdahelesi olmamasına rağmen; ancak eyyamcı hakem Onur Karabaş, bu basit pozisyona penaltı kararı verdi ve Demirsporumuzun bir gol daha yemesine sebep oldu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder