Sayfalar

4 Şubat 2018 Pazar

GÖZLERİMİZİ AÇALIM DEMİRSPOR DÜŞÜYOR


Beceriksiz yönetimin kendisi gibi beceriksiz teknik direktörü Timuçin Bayazıt görevden ayrılıyor.
Göreve geldiği günden bu yana takımla birlikte çıktığı 7 maçta sadece 1 galibiyet alabilen hoca kupadaki Fenerbahçe maçlarında da 10 gol yememizi sağlamıştı.
Teknik direktörlük kariyeri pek parlak olmayan bu kişi aslında yaptıklarıyla geldiği günden bu yana bu görevi haketmedigini gösteriyordu.
Taraftarların tribünlerden gördüğünü saha kenarından bir türlü göremedi.
Son olarak bugün oynadığımız Samsunspor maçında 1-0 öne geçtiğimiz dakikadan sonra takım silik bir oyun oynamasına ses cıkartamadı, geriye yaslanan taka doğru hamleleri yapamadı.Hamle yapmak için gol yemeyi bekledi.Golden sonrada mantıklı bir müdahele yapamadı.

76. dakikada kalemizde golü gördükten sonra, takıma müdahele etmesi gerekirken, bence daha önce golü attıktan sonra orta sahayı güclendirecek degisiklikler yapması gerekiyordu.
Taķımımız için kader maçı niteliğindeki bir maçta, Timuçin hoca oyuncuyu degistirmek için 85. ve 91. dakikalara kadar bekledi.Uzatmalardaki oyuncu değişikliginin amacını kendisinin dahi bildigini sanmıyorum.Kümede kalmak için savaştigimiz takıma karşı bu kadar basiretsiz bir yöneticilik gösteren teknik direktörün Adana Demirspor'da süresi cöktan dolmuştur.

Yeni bir hoca hamlesiyle takım biraz olsun kamçılanır ve alacağımız 2-3 galibiyet takımın şuanki konumunu değiştirir.Bu saatten sonra takıma yeni oyuncularda kazandıramayacagimiz için, mevcut oyuncuların içerideki paralarını ödeyerek onlarında yüzlerinin güldürülmesi lazım.çünkü herşeyimiz geleceğimiz belkide Demirsporun gelecek 10 yılı bu oyuncuların kalan maçlarda göstereceği performansa bağlı, o yüzden bu oyuncular bir şekilde hayata döndürülmeli, onlara bu formanın büyüklügü birkez daha anlatılmalı, onbinlerce taraftarın neler hissettiği bir şekilde bu oyunculara aktarılmalı.

(YÖNETİME AYRI BİR YAZI YAZACAĞIM, SUANDA YAZMAMAM ONLARI DESTEKLEDİĞİM ANLAMINA GELMESİN)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder