Sayfalar

6 Şubat 2020 Perşembe

Adanaspor'dan Utanç Verici İstek

Gerçekleşen İl Spor Güvenlik Kurulunda Adanaspor adına bin 600 biletin ayrılması karara bağlandı. Ancak kurul toplantısında iki madde kriz yarattı ve Adanaspor A.Ş. yönetimi imzalamadan masadan kalktı. 
Adanaspor A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Erkin Ali Doygun, stadda ilk maçta uygulanan prosedürün aynısının uygulanmasını istedi. Taraftarlar arasında iki bloğun boş bırakılarak güvenlik koridoru oluşturulması talebinde bulundu. Ancak Adana Demirspor yöneticileri, “İki takım taraftarları arasında iki blok  boş bırakmak istemiyoruz” dedi, ilgili madde protokola bu şekilde kondu. Bunun üzerine Adanaspor A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Erkin Ali Doygun protokolü imzalamadan masadan kalktı.  Güney Maraton tribününde bin 400 tampon bölge oluşturulması için eksik satıldı. Adana Demirspor Yönetimi, satışa kapalı olan bin 400 biletin de satışa açılması için istekte bulundu.
Bir diğer madde de Adana Demirspor-Hatayspor maçında Adanaspor taraftarlarının stada girmemesi yönünde idi. Adana Demirspor’un şampiyonluktaki rakiplerinden Hatayspor’la ilgili bu talebi de Adanaspor A.Ş. tarafınca kabul edilmedi. 
(haberads.com)

Yukarıda gördüğünüz gibi itiraz edilen maddelerden bir tanesi,bundan sonraki lig maçlarında Adana Demirspor tribünlerinden,adanaspor aş taraftarlarına bilet satılmaması ancak rakip takım bu konu itirazda bulunuyor ve böyle birşeyin olmasını istemiyor.Bundan sonraki iç saha maçlarımızda aramıza girecek olan her türlü provakatörlere dikkat edelim.Bu insanlar Adana Demirspor'a ceza aldırmak için ellerinden geleni yapacaklar.Bu şahıslara asla izin imkan vermeyelim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme