Sayfalar

9 Şubat 2020 Pazar

Bu Lig Bu Sene Adana Demirspor'un Şampiyonluğunu İzleyecek


Adana derbisini 4-1 kazandık.Faklı kazandık evet ama kaçan pozisyonlarımız da kaleye girseydi eğer 8-9 golle maçı tamamlardık.Maçın genelinde sahanın her yerinde etkimizi hissettirdik.Kaçan pozisyonlar için Adanaspor kalecisi İrfancan'a ayrı bir parantez açmak lazım.Geleceği olan bir kaleci olduğunu zaten herkes biliyor.Dün akşam bire bir kalınan pozisyonlarda farkın açılmasını engelleyen isimdi.İkinci yarıda Eze ve A. Dereli değişikliği turuncuların direncini arttırdı.
Volkan Şen için şanssız bir akşamdı 2 pozisyonda direğe takıldı.Daha sonrasında kaleyi hep denedi ama bir türlü olmadı.Dün akşamı gol atamadan kapattı ama olsun harika bir oyun sergiledi.
Aosman yükselen performansı bu maçta da tık yukarıya taşıdı.2 gol atarak galibiyetin baş mimarlarından birisi oldu.Sezonun ilk yarsında istenilen performasnta değildi.Aama artık yanında oynayan oyuncuların da kalitesi artınca Aosman'da artık sahada farklı oynamaya başladı.Attığı ilk golde Erkan ile yaptığı ver-kaç'ı tekrar tekrar izleyebilirsiniz.
Hasan Kılıç oyunun içerisindeki pas trafiğini sağ-sol kanatlara ve orta alana yönlendirdi.Takımı kontraya çıkartan pasları ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu herkese gösterdi.
İrfancan'ın hakkını verdik kalemizdeki Muhammed Şengezer'de ne kadar önemli bir kaleci olduğunu gösterdi.İkinci yarıda zaten kurtarışlara imza attı ve bir de penaltı çıkardı.
Mehmet Akyüz dün 4. ve son golümüzü atarak Demirspor formasıyla ilk golünü atmış oldu.

her oyuncuyu ayrı ayrı tebrik ederim hepsi üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirdi.Zirveye yürüyüşümüz devam ediyor.Bu lig bu sene Adana Demirspor'un Şampiyonluğunu izleyecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme