Sayfalar

4 Temmuz 2018 Çarşamba

ADANA DEMİRSPOR YÖNETİMİNİ TANIYALIM

Murat Sancak be Yönetim Listesi

1.Murat Sancak 
Türkiye’nin en büyük işadamlarından birisidir.
Sağlık, Gayrimenkul, Bilgi Teknolojileri alanında Dünya çapında büyük yatırımlara sahipler.
Medya sektöründe bir dönem yer aldılar.Türkiyenin önde gelen gazetelerinden birisinin patronu olmuştu.

2.Süleyman Bilici
Adana’nın en büyük firmalarından birisi olan Bilici Holding yönetim kurulu üyesidir.Ailenin Adana’ya yatırımları çok fazla son olarak Divan Otel’i faaliyete geçirdiler.Organize sanayinin en büyük fabrikalarından birisine sahipler.
Yönetimde ikinci başkanlık yapacağını düşünüyorum.

3.Tarkan Kulak 
Geçmiş yıllarda Adana Demirspor’da başkanvekilliği yapmıştır.
Aynı zamanda Kulak inşaatın sahibi, Adana Ticaret Odası Meclis başkanıdır.Adanalı sayılı işadamlarından birisidir.

4.İmam Hıradağı 
İmam Gazali son yıllardaki oluşan bütün yönetimlerde bulundu.Geçen yılda takımda ikinci başkan olarak görev yaptı.Açıklama yaptı başarısız olduklarını itiraf etti.Takımın forma reklamını son yıllarda hep kendisine ait bir firmanın reklamı oldu.

5.Şerif Güler
Murat Sancak aday olmasaydı eğer şuanda Demirspor’un yeni başkanı olacaktı.Geçmiş yıllarda Adana Demirspor yönetimlerinde bulunmuş bir isim kendisi, seçilecek yönetimle birlikte önemli bir göreve getirileceği kesin görünüyor.

6.Remzi Kar 
Yılmaz Ambalaj Atıkları Geri Dönüşüm San. Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Kar, aynı zamanda Meclis üyesi, Yönetimin yeni isimlerinden bir tanesi.


7.Şentürk Çalık
Geçen seneki yönetimde yer alan bir isim, futbolcularla tartışma yaşamasıyla gündeme gelmişti.Adana’da bir inşaat firmasının sahibi.Kazım Bozan yönetimindeki isimlerden birisiydi geçen hafta istifa etmişlerdi.

8.Savaş Çokduygulu 
Adana 5 Ocak gazetesinin sahibi Olan Savaş Çokduygulu, son bir haftadır yaptığı yayınlarla Adana Demirspor’un zor günlerini hergün manşetten duyurdu.Bu duyuruları sonuçsuz kalmadı Ve Ulusal basında Fox TV sabah haberlerinde ard arda 2 gün boyunca ekranlarda yaşanan süreci Türkiye’ye gösterdi.

9.Levent Özveren
2011-12 sezonunda Mustafa Tuncel Yönetimi yöneticisiyken, Tuncel bazı sebeplerden başkanlığı bırakmak zorunda kalmış ve onun yerine Başkan olmuştu.Adana’nın önemli işadamlarından bir tanesidir.

10.İsmail Tanrıverdi
Geçmişte yönetimde yer alan isimlerden bir tanesi de İsmail Tanrıverdi, geçen yıl Gökoğlu yönetiminde Stadyum ve taraftar sorumlusuydu.İnşaat işiyle uğraşan bir firmanın sahibi kendisi,Kazım Bozan yönetiminde yer almış isimlerden bir tanesi, geçen hafta istifa etmişti.

11.Tekin Taylancı 
Sancak Holding bünyesindeki MT Gayrimenkul’un Genel Koordinatörü Tekin Taylancı’dır.Park Adana’yı yapan firma kendileri.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme