Sayfalar

5 Temmuz 2018 Perşembe

SÜREÇ ,TARAFTARLAR VE YÖNETİM HAKKINDA


1 ). Sırf muhalefet etmek için yazanlar var haklı da olabilirler...ama - Birincisi bu takım 40 gündür başkansız - Başkan şurdan olsun burdan olsun lüksü olduğunu sanan varsa yanılıyor. - İktidara yakın insanlar yönetime geldi diye “halkın takımı” olmaktan çıkmıyor kimse

2 ). Demirspor takımının siyaseti Aytaç Durak zamanında başladı.Belki de Türkiye’nin öncü kulüplerinden biriyizdir. Bu insanlar yönetime geldi diye halktan kopmuyoruz yada ilk defa siyasete girmiyoruz.

3 ). Halkın takımı tabiri yönetimlerden dolayı değil taraftarların yapısından dolayı söylenir.Herkes tribünden çekilecek yerimize burjuva insanlar gelecek sananlar var.

4).Bu insanlar geleceğine takım kapansın yazan var. Böyle mantık olmaz, bu takım kapanmaz, kapansın yazan kendini sorgulasın. Kapanacağını istediğin takımı tutmamalısın. Bu takım senin istemediğin adamlarla varolmadı, senin istemenle de yok olmaz.

5).Sonumuz kötü olur mu? Onu kimse bilemez, belki istikrarı yakalayıp 10 sene Süper Ligde kalacağız.Türkiye kupası kazanacağız. Ama Adana Demirspor, ne Mersin İdmanyurdu ne de Erciyesspor gibi olur. Taraftar buna izin vermez.

6). 40 gündür yönetim yok takımda bir tane topçu kalmadı. Bundan kötü gün mü olur?

7).Sev yada sevme Türkiye’de takımların yönetim şekli bu halde yıllardır. Bunu görmediysen memleketi bilmiyorsun. Biz yıllarca bunun belediye versiyonunu yaşadık şimdi onun bir tık üzerine çıkıyoruz.

8).İlk defa siyasi olmuyoruz bunu aklınızdan çıkarmayın. Bu yönetime eleştiri yapınca en büyük muhalif sen olmuyorsun. Bunu bilelim hepimiz. Sancak yönetimine destek veriyorsun diye de en büyük yalaka/yandaş olmuyorsun/olmuyoruz.

9). İşte biz Livorno maçından sevdik,şöyle sevdik böyle taptık. Sen önce bu takımı Pendikspor ,Arsinspor takımlarıyla oynarken sev. Benim için Demirspor bitmiştir yazanlar var. Senin için bitsin zaten. Sol görüşlü takımla maç yaptı diye mi sevdin sen bu takımı.

10).Başkanın iktidara yakın olduğu için sen livorno atkınla maça giremeyecek misin? Çav bella söylemeyecek miyiz? Elbette gireceksin / söyleyeceğiz Buna kimse engel olamaz. Başkan akpli diye, sende akpli olmuyorsun. Muhalifliğin de gitmez, sevgin de bitmez.

11). Adana Demirspor Zor günler yaşarken yanında kimsenin olmadığını sadece taraftarının olduğunu asla unutma.

12).Kendine internette gördüğün Avrupa takımlarını örnek alma, memleketteki işleyişi aklından çıkartma. Türkiye’deki takımları da iyi analiz et dön bir bak. Kim nerde nasıl başarılı oldu görürsün.

13).Aksihar - Konya - Başakşehir - Osmanlı - Alanya - Antalya - Kayseri - Sivas - Rize vs. Bunların hepsi yanımızdan son sürat geçtiler. Onların taraftarı bizim %10muz etmez. Avrupa’da oynayanlar ,Türkiye kupası kazananlar... Neler neler...

14). Adamlar yönetimlerine küsüp Türkiye kupası finaline gitmiyorlar. Biz en zor günlerde en sevmediğimiz yönetimlerde yine arma için tribüne girdik. İyi giden takım etkilenmesin diye maçın Devre arasında tuvalete gitmeyip, istifa diye bağırdık. Bunları tut aklında. Unutma.

15). “Çok sevdik harçlığımızı verdik Sınava girmedik Evden kaçtık Duvardan atladık” Bunlarda gereksiz. Taraftarsan yapacaksın zaten


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme