Sayfalar

7 Şubat 2011 Pazartesi

ADS TV GELİYOR


Türkiye’de büyüklerin dışında ilk kez bir Anadolu takımı, taraftar TV’yi hayata geçiriyor. Bursaspor TV’nin yayına başlamadığı düşünülürse, ADS TV Türkiye’de bir ilk olacak.
Adana’nın haber sitesi ahaport.com haberine gore etkilitaraftar topluluğu ile Türkiye’nin ender takımlarından biri olan AdanaDemirspor, 3 büyüklerin dışında ilk kez taraftar TV’ye sahip olan Anadolutakımı olacak.

Bir dönem süper ligde olan, İnter’i dahi mağlup edenve büyük takımların korkulu rüyası haline gelen Adanademirspor, şimdilerdeikinci ligde olsa da taraftarının ona olan ilgisi hiç bitmedi.

Ateşli taraftar topluluğu ile deplasman maçlarını dahi10 bin kişiye oynayan Adana Demirspor bir ilki daha hayata geçiriyor.

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Mustafa Tuncel ile Evsen Medya Grup Yönetim Kurulu BaşkanıYüksel Evsen’in birlikte ortaya ktoydukları proje ile ADS TV Şubat ayı içindeyayına başlıyor.

Şubat ayı içinde yayına başlayacak olan ADS TV’decanlı yayınlar, nostalji maçlar, efsane oyuncular, yeni transferler, mevcutkadronun tanıtımı, amatör sporlar, futbol dışındaki spor oyunları ve altyapıyailişkin programlar olacak.

Bir dönem Adana Demirspor’da futbol hayatınısürdüren ünlü isimlerin ve ünlü yorumcuların da konuk olacağı ADS TV, Şubat ayıiçinde yayına başlayacak. ADS TV Evsen Medya Grup’un Akdeniz TV’den sonra ikincitelevizyon projesi olacak.ahaport.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder