Sayfalar

22 Ocak 2012 Pazar

Adana Demirspor:1 - Altınordu :0

Maçımızı Cumartesi günü oynamak zorunda kaldık..Diğer takımın yüzünden..
Maça defans oyuncularımız damgasını vurdu diyebilirim..Çok ön plandalardı..Galibiyet golümüzü defanstan Süleyman Varlık attı..İkinci yarıda 50. dakikada bu kez defansımızdan  bURAK kESKİN'in kırmızı kart görmesiyle maça uzun bir süre eksik devam etmek zorunda kaldık..
Kalecimiz Şener kurtarışlarıyla maçın adamı oldu bana göre..Ancak o da talihsiz bir sakatlık geçirdi omzundan sakatlanarak çıkmak zorunda kaldı..3 Oyuncu değiştirme hakkımıızı kullandığımız için de kaleye yeni transferlerimizden ,defans oyuncumuz Rıdvan Koçak geçti..Izdırap gibi geçen maçtan 3 puanı almayı başardık..
Bu maçta attığımızdan çok atamadıklarımız konuşuldu..İlk yarısında farka gidebileceğimiz bir maçtan ecel terleri dökerek 3 puana ulaşabildik..Oyuncularımızın beceriksizlikleri üzerilerindeydi özellikle Burhan Çoşkun bu maçta da forvet olmadığını bir kez daha ispat etti..Geldiği günden bu yana çok ağır bir adam..Taraftarlar tarafından bolca ıslıklandı zaten..

Önemli olan galibiyetti onu da aldığımız için mutluyuz..Hedef ŞAMPİYONLUK bunun bilincinde olmalı ve nasıl olursa olsun liderliği ele geçirmeliyiz..Puan farkı bu hafta da kapanmadı ama elbet biz kazandıkça kapanacaktır (Bandırma ile aramızda 8 puan fark var)..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder