Sayfalar

18 Ocak 2012 Çarşamba

şimşekler grubu açıklamasıdır...

Geçtiğimiz günlerde bir şahıs ADANA DEMİRSPOR Başkanlığı için adaylığını açıkladı. Aslında bu şahsın yaptıklarını düşünecek olursak adını bile anmak istemiyoruz. Selahattin Aydoğdu Konyadaki finallerin olduğu sene yönetimdeydi. Şampiyonluk maçı olan Mersin maçı yerine Galatasaray'ın şampiyonluk maçını tercih eden bir şahıstan bahsediyoruz ve daha vahimi var. Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarını tüm kanallar canlı verirken gs'li yöneticilerle ve futbolcularla zıplayarak marşlar söyleyen bir adamdan bahsediyoruz. Kutlamanın her anında gs'li yöneticilerden daha neşeliydi. Canlı yayınlarda tanık olduk bunlara. Ve bu şahıs çıkmış ADANA DEMİRSPOR Başkanlığına adayım diyor hiç sıkılmadan. Adana Demirspor'a başkan adayı olmak yerine Galatasaray yönetimine girmeye çalışmak daha yerinde bir karar olacaktır


Ayrıca yine bu şahıs aynı sene yönetimdeyken 100 Milyar para vermiş ve bu parayı KULÜBÜ HACİZE VERMEK YOLUYLA geri alınmıştır. Klübe haciz getiren bir şahıs şimdi ADANA DEMİRSPOR'a başkan olmak istiyor. Taraftarın ne istediği , duruşu ve bu kulübün değerleri kimin umrundaki. Bununlada bitmiyor ; alt yapımızdan gs'ye verilen bir gencimiz için yetiştirme bedeli 15 Milyara kefil olan bu şahıs 1 yıldır bu parayı ödemiyor.
ADANA DEMİRSPOR ne ifade ediyor da böyle rahatsınız aday olurken , hayırdır arkadaş. Mevcut yönetim taraftarın beklentilerine karşılık vermemiş olabilir ama o makam Adana Demirspor başkanlık makamı. Bundan sonra başkan adayı olmak isteyen insan BU KULÜBÜN VE TARAFTARIN DEĞERLERİNİ TAŞIYAN , ÖNCE ADAM SONRA DEMİRSPORLU OLMALI. Çağdaş anlayışa sahip , kurumsallaşma adına güzel işlere imza atacak ve vizyon sahibi olmalı. BURASI ADANA DEMİRSPOR , Köy hizmetlerispor değil... HERKES VARSIN ARTIK FARKINA , TARAFTARIN DURUŞUNU ÖRNEK ALSIN... YETER...


Taraftarın tavrı gayet açık ve net..Sırf gündeme gelmek için basın kuruluşlarını toplayıp onlara fetva veren bir adam çıktı ortaya ..Sadece Levent Özveren ile konuştuğunu ve belediyenın de destegını aladıgını söyledi..Her ne kadar onaylamasam da bizim kulübün başkanı Mustafa Tuncel'dir..kENDİSİ şu anda Aytaç Durak'la sidik yarıştırmaya kalktıgı için ,(zamanın da beraber çalıştıklarını da unuttu) CEZAEVİnde yatıyor..İstifa da etmeyecgini avukatı yoluyla iletti..
Yönetime gelecek olan kişinin önce mevcut yönetimle görüşmesi ve daha sonra da bu düşüncesini basınla ve taraftarlarla paylaşması gerekmektedir..Her ne kadar sahipsiz olsakta yine de başımızda bir yönetim var..
DELİ-KUYU-TAŞ misali olaylar yaşıyoruz bu günlerde..
Lig'ler başladı ve Takıma zarar verecek her türlü açıklamadan futbolcuların moral motivasyonunu bozacak her türlü açıklamadan sakınılmalıdır.
Ama yok her hafta birisi çıkıyor yanına da yandaşlarını alıp ben yönetime talibim diyor..SizLER ÖNCE  ADANA DEMİRSPOR'LU OLUN DEMİRSPORLU GİBİ DAVRANIP ÖYLE HAREKET EDİN..
KALDIRAMAYACAĞINIZ İŞLERE EL ATMAYIN..
TARAFTARA DA ESKİLERİ HATIRLATMAYIN BİR ZAHMET..
Çünkü Demirspor taraftarı yapılan iyiliği de kötülüğü de asla unutmaz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder