Sayfalar

29 Mart 2014 Cumartesi

Adana Demirspor - Manisaspor pozisyon İNCELEMESİ

Oguzhan'ın solda ileriye çıkışlarından bir tanesi daha , ceza sahasına gelen topu elinden kaçıran kaleci Volkan Topun gelişine düzgün bir vuruş yapan Erçağ'ın şutunu kurtarıp , bir bakıma hatasını telafi etti..

Erçağ vuruşuyla sonuçlanan atagımızın devamında Manisa ileri uçları kontra ataga çıktılar , sol kanattan Peroviç'in getirdiği topta ceza sahasında Topa hamle yapan Abdulkadir'in vuruşunda top üstten auta çıktı..


Manisaspor'un kazandığı serbest vuruşta , topun başına geçen Abdulkadir'in vuruşunda top baraja çarparak uzaklaşıyor...


İkinci yarıya ilk yarıda oldugu gibi yine hızlı başlıyoruz..Sağ çaprazdan ceza sahasına girip şutunu atan Mehmet Eren'in şutu yandan az fakla auta çıkıyor..

Murat Gürbüz'Ün pasıyla defanstaki 3 oyuncumuzun arasından sıyrılan Abdulkadir'in şutunda top ağlarımıza gidiyor...(0-1)


3 dakika içinde yediğimiz 2. gol...Juninhoyla ileride kaptırdıgımız top , Manisa için yine bir kontra ataga dönüşüyor , Sahanın iyilerinden Eray2ın derinlemesine attıgı topta ceza sahasında topla buluşan Peroviç , Şeneri de çalımlayarak bu sezonki 17. golünü attı...(0-2)

Dakika 77: sagdan Özgür'ün ortasında Oguzhan'ın vuruşundan defanstan dönen topu gerilerden gelen Efe İnanç yerden sert ve düzgün bir vuruşla topu Manisa ağlarına yolluyor..(1-2)

Manisa ortasahasıyla defansının arasındaki anlaşmazlıgı çok iyi degerlendiren Erçağ , ceza sahasına giriyor ve müsaid durumdaki Juninho'ya topu gönderiyor , Juninho da kendisinden bekleneni yaptı ve maçın skorunu belirledi...(2-2)...

(Mehmet Eren'in harika bir vuruşu vardı TRT onu nedense özetler arasına almamış)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder