Sayfalar

2 Mart 2014 Pazar

ŞİMŞEKLER GRUBU AÇIKLAMASI

Aşağıda Şimşekler Grubunun yaptıgı açıklama var.
Maglubiyetten sonra grubu eleştirmek çok saçma , grup sahada olsa emin olun galip gelirdi.

AÇIKLAMA
'''''Biz bu sevdayı sanalda değil sokakta büyüttük.. Biz armayı kalemimizle değil yüreğimizle savunduk.. Biz Demirsporumuzu yazarak değil yaşayarak sevdik.. Adana Demirspor dünkü maçı sattı ve bundan Şimşekler Grubunun haberi vardı, ondan iyi bağırmadılar diye yazan ve yüreğiyle değil kalemiyle yaşayan ŞEREFSİZLEREDİR lafımız…
Siz haklıysanız biz şerefsiz evladıyız ve Allah bizim belamızı versin.. Ama yok değilseniz siz şerefsiz evladısınız ve Allah sizin belanızı versin.. Buraya kadar yazılanlar Gerçek Demirsporlu olmayıp, Demirsporluluğu yüreğiyle yaşamayıp, Demirspor için hiçbişey yapmamış sadece ona buna iftira atarak kendini tatmin etmiş şerefsizler içindi.. Bundan sonrası ise en yaşlısından en küçüğüne sonsuz saygı beslediğimiz Gerçek Demirspor Taraftarları içindir..
1)Kareografi yapılmadı çünkü şov maçı olsun istemiyorduk, sadece galibiyet istiyorduk.. Tribünde sert futbolcu da sert olsun istiyorduk.. Şovumuzla Türkiyenin bizi konuşmasını değil futbolcunun bu maçı almasını istiyorduk.. Çünkü yeter diyorduk..
2) 100 tane dev bayrak hazırlandı 5 gün emek verilerek.. 40 maratona 40 bizim oraya 20 kapalıya verilecekti.. Sağolsun EMNİYET pankartlarımız gibi onlara da engel oldu.. Valiye bile ulaşıldı ama yine izin çıkmadı.. son 1 saat kalana kadar savaşını verdik ama almadılar.. Bayraklar şu an Store de, görmek isteyenler için…
3) Evet 1-0 öne geçildikten sonra iyi bağırılmadı ve kötüydü Şimşekler Grubu.. Bunun tek nedeni attığımız ilk golden sonra içimizde yaşanan ve dünden beri hala içimize sindiremedigimiz kavgalardır.. Ve kavga edenler maalesef Şimşekler Grubunun iskeletini oluşturan kardeşlerimizden bazılarıdır.. Sudan sebeplerle çıkan bu tartışmalar hepimize, tüm tribüne yansımış, tartışmalar sırasında direklerde Grubu idare edecek kimse kalmamıştır.. Çünkü bir kardeşimizin bile canının yanması, başına Allah etmesin bir iş gelmesi kesinlikle kabul edemeyeceğimiz bir durumdur.. Tartışma çıkarıp tüm tribünün huzurunu kaçıran ve Grubun maça etkisini en aza indiren kardeşlerimize yazıklar olsun.. Aynı ayıbı içerdeki Mersin maçında da ilk yarı yaşamıştık..
4) 15 yıldır 5 Ocakta karaborsa bilet yapılmasına izin vermeyen ve bunun için karaborsacılara savaş açan Şimşekler Grubu dünde onlarla mücadele etmiş ve maçtan önce 3 kez karaborsa satanlarla Grup gençleri arasında tartışma yaşanmıştır.. Bu tartışmalar bile moral bozmuş ve iceriye yansımıştır.. Herhangi bir Demirsporluya karaborsa bilet satmak sadece şerefsizliktir.. Bu konudaki mücadele Süper Lige çıkılsa dahi devam edecektir..
5) Bu maçla ilgili futbolcuya maçtan önceki günlerde mesaj gönderilmiş ve gereken gözdağı verilmiştir.. Ama ruh lazım, onur lazım, haysiyet lazım bişeyler anlamak icin.. Zaten bu futbolcu yenecekk olsa sadece maratonun kapalıyla karşılıklı stadı yıktığında bile maçı koparırdı..
6) Maç satışı ve bundan haberimiz var konusuna girmiyoruz bile.. Çünkü hayatta Demirspordan daha degerli birşey varsa ANAMIZDIRBABAMIZDIR.. Yukarıda girişte bu konu en net sekilde açıklanmıştır..ŞİMŞEKLER GRUBU‘ nun dünkü maçla ilgili tek utancı vardır, o da maç esnasında içimizde yaşadığımız tartışmalardır.. Bu kavgalar yüzünden Gerçek Demirsporlu Taraftarlara karşı mahcubuz.. Ama gereken en sert tedbirler alınacak ve kim olursa olsun bundan sonra gözünün yaşına bakılmayacaktır.. Ayrıca görüyoruz ki hem Demirsporumuzu hem Şimşekler Grubunu en zayıf anında yakalayıp yıpratmak isteyen, 1 maçı bile kullanıp şerefsizce yalan söyleyerek durumdan vazife çıkarmak isteyen düşmanlar var ve tetikte bekliyorlar… İÇERDEKİ VE DIŞARIDAKİ TÜM DÜŞMANLAR; SİZİN KALEMİNİZ BİZİM YÜREĞİMİZE YETMEZ.. BU ŞEHRİN YIKILMAYAN TEK KALESİ ŞİMŞEKLER GRUBUDUR.. BUNDAN SONRADA DİMDİK VE GÜÇLENEREK SİZİNLEDE MÜCADELE EDEREK ADANA DEMİRSPORUMUZA HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEKTİR...
Saygılarımızla
Şimşekler Grubu..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder