Sayfalar

7 Eylül 2014 Pazar

OSMANLARIN TAKIMI

Geçen yılın Ankaraspor'u bu sezon isim değiştirip Osmanlıspor adını kullanmaya başladı.
Kendilerini Osmanlı'nın devamı olarak nitelendiriyorlar.Hatta sahalarındaki ilk maç olan Elazığspor maçına da Mehter Takımı'nın nameleri eşliğinde çıktılar.
Takım şimdilerde internette kampayalar düzenleyip Herkese Hediyeler dağıtıyor.(nereden geliyor bu tatlı paralar..Yoksa belediyeden mi?)
http://www.osmanlispor.org/home/kampanya
Dün itibariyle de normalde kargo ücretiyle birlikte 20 lira olan passolig kartlarını taraftarlarına bedavaya göndermeye başladılar.
Passoyla bu tarz uygulamaları bitirmeye çalışan TFF nedense bu takımın yaptıgı hukuksuzlugu görmezden geliyor.

Ayrıca takımın internet sitesinde çok ilginç olan aşağıdaki ifadelere de yer verilmiş :
''Kabuk değiştirerek, ecdadımızın kurduğu Osmanlı imparatorluğu’nun ağır ve şerefli ismini temsil etme cesaretini göstermiş olan kulübümüz, ana felsefesini Osmanlı imparatorluğunun ve devamında Türkiye Cumhuriyetinin ana esaslarından olan din, dil ve ırk ayırımının yapılmaması üzerine kurmuştur. Başka bir deyiş ile, Kulübümüz dini, dili, ırkı ve siyasi söylemi ne olursa olsun bütün Türkiye’yi ve dünyayı futbolla kucaklama üzerine bir hedef ile yola çıkmıştır. Bu bağlamda, özellikle tarafımıza karşı ön yargılı ve art niyetli bakılmamasını rica eder, kulübümüzün tüm fertlerinin ülkemizin tüm değerleri ile karşılıklı olarak hoşgörü ve anlayış içinde olunması için elinden gelenin en fazlasını yapacağının bilinmesini ve tüm yapıcı eleştirilere ve fikirlere açık olduğumuzu belirtmek isteriz.''

Takımın Kagıt üzerinde görünen başkanı İşadamı Sadık Dik..Yalnız kulübü tamamen elinde bulunduran ise Ankara BŞB başkanı Melih Gökçek'in oğlu OSMAN Gökçek.
Tüm kontroller onun elinde geçen sezon Ankaragücü ile birleştirme palavraları eşliğinde takımı yönettiler.Ankaragücü taraftarları bu duruma tamamen karşılar.Çünkü Şuan Ankaragücü bu durumdaysa sebebi Gökçek ailesidir. Şidiki hedefleri ise Osmanlıspor ile önce şampiyonluk sonra Avrupa Kupaları.
EE tabi böyle hayaller kurmaları normaldir.Kimse sormazsa bu değirmenin suyunun nereden geldğini.Takımı şampiyonda yaparlar bedavaya passo da dağıtırlar.

Takımın ismi Osmanlıspor
Takımın Başkanı OSMAN Gökçek
Takımın teknik Direktörü de OSMAN Özköylü.

SONUMUZ HAYIR OLUR İNŞALLAH...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder