Sayfalar

13 Ağustos 2015 Perşembe

Karşıyaka Maçı Öncesi

Geçen sezonun Ptt 1.Ligdeki en dramatik maçını Karşıyaka ile oynamıştık.Sonu bizim için hüsranla biten İzmir'de oynadığımız maç 3-0'dan 6-5 maglup oldugumuz maç , belkide gelecek olan şampiyonlugun avucumuzdan kaçmasına sebep olan maçlarımızdan en başında gelenidir.
Çok kolay kaybedilen puanları insan şimdilerde hatırlayınca bir kez daha hüzünleniyor.
Bu kadar kolay maçlar verilmeseydi , Şehrin 20 yıllık özlemi sona erebilirdi. :(

Karşıya geçen yıl ligi 9. sırada tamamladı.Ve bu yıla yaptıkları transferlerle iddialı giriyorlar.
Bu sezon Ligin en fazla transfer yapan takımlarının başında geliyorlar.
Transfer konusunda Onları Göztepe ve tabikide biz izliyoruz.
Şuana kadar 19 oyuncuyla sözleşme imzaladılar.
Teknik Direktör olarak ise geçen yıl Kayserispor'u şampiyon yapan Cüneyt Dumlupınar ile anlaştılar.Dumlupınar Karşıyaka'ya gelince Kayserispor'daki oyuncularını buraya getirdi.Mehmet Eren , Çağlar , Serkan Kurtuluş ,Aghayev ve  birkaç sezon önce Yine Kayserispor forması giyen Amisulashvili Kadroya Kayserispor'dan olan takviyeler.

Ayrıca Necati Ateş - Gökhan Ünal - Djiby Fall ve Taha Balcı bu sezon Karşıyaka'nın forvet hattındaki önemli isimler olarak dikkat çekiyor.Bu hücum hattı Ptt liginde ciddi manada iş yapacak kalitede isimlerden oluşuyor.
Bu kadar çok transfer elbette Uyum süreci sorununu da yanında getiriyor.Bu sorun her takımda olacağı için erken atlatan bir adım öne geçecektir.
Evet iki takımda da çok fazla yeni oyuncu var.Erken konuşmak doğru olur mu bilinmez ama geçen yılki maç gibi bol gollü bir maç olacağını sanmıyorum.
En fazla 2-3 gol olur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder