Sayfalar

1 Mayıs 2016 Pazar

KARABÜKSPOR TARAFTARI HAKEME SALDIRDI


Karabükspor ile Elazığspor maçının 2-2 bitmesinin ardından bir karabükspor taraftarı hakeme davul tokmaklarını atarak saldırdı...
Maçın bitiş düdüğüyle sahaya giren taraftarlar Elazığsporlu oyunculara ve hakemlere saldırdılar.Elazığspor'lu Tom kendisine saldıran bir taraftara uçar tekme atarak  hastanelik etti.
Karabükspor'un dün akşamki maçı normalde seyircisiz oynaması gerekiyordu.Ancak Tff Karabükspor'un bu cezasını paraya çevirip maçın seyircili oynanmasını sağladı.
Seyircisiz oynama cezası aldığı maç ise evindeki Alanyaspor maçıydı.O maçtada taraftarın çıkardığı bir takım olaylay vardı.
Cezayı bir anda kaldırıp tribüne seyirci alımını sağlayan TFF bunun bedelini hem kendi hemde sahadaki görevli hakemleri ödemiş oldu.

Geçen hafta Süper ligde Trabzonspor taraftarı sahaya girip hakeme saldırmıştı.
Saldırgan sonrasında serbest kalınca bu bazı insanlara şevk verdi sanırım dün aksamda Karabükspor taraftarı hakeme saldırdı.
Caydırıcı cezalar verilmediği sürece bu saldırılar artarak devam edecektir.

CEZALAR AÇIKLANDI : 
KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübünün, 30.04.2016 tarihinde oynanan KARDEMİR KARABÜKSPOR - VARTAŞ ELAZIĞSPOR PTT 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 4 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI ile cezalandırılmasına, (Oyçokluğu)

VARTAŞ ELAZIĞSPOR Kulübü sporcusu WELLINGTON BRITO DA SILVA'nın, rakip takım taraftarına yönelik saldırısı nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 2.600.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme