Sayfalar

26 Mayıs 2016 Perşembe

YÜREĞİR BELEDİYESİ : 30 OTOBÜS VE 100BİN TL PRİM

Başkan Çelikcan’dan 100 Bin TL Prim 30 Otobüs
SEVİNCİMİZ İKİYE KATLANSIN
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Konya’da oynanacak final maçında Adana Demirspor’a başarılar diledi. 27.05.2016 tarihinde saat 19.00 ‘da Konya’da Adana Demirspor-Alanyaspor maçında tüm Adana halkının kalbinin Konya’da olacağını belirterek ‘ Adanaspor’un direk süper lige çıkması hepimiz mutlu etmişti. İnşallah Demirspor’da finalde kazanır ve sevincimiz ikiye katlanır.’ dedi. Başkan Çelikcan Adana Demirspor’un Şampiyon olması halinde 100 bin lira prim vereceklerini söyledi. Başkan Çelikcan şampiyon olan Adanaspor’a 100 bin lira verdiklerini belirtti.
Konya’da yapılacak olan maçın çok önemli olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ‘Konya’da yapılacak olan final maçında sonuç ne olursa olsun, skordan çok, sporun güzellikleri ön plana çıkmalıdır. Sporun birleştirici tarafı konuşulmalıdır. ‘ şeklinde konuştu.
MAÇA GİTMEK İSTEYENLER İDARİ İZİNLİ SAYILACAKLAR
Yüreğir Belediyesi personellerinden maça gitmek isteyenlerin Cuma günü idari izinli sayılacağını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ‘ Ben de Konya’ya giderek Adana Demirsporu destekleyeceğim. Adana Demirspor’un 21 yıllık Süper Lig özlemine son vermesini canı gönülden istiyoruz. Bunun için 30 otobüs kaldırıyoruz. 10 Adet otobüs Adana Demirspor Taraftarlar Derneğine hizmetine kalan 20 otobüs ise Yüreğir’den maça gidecek vatandaşlara tahsis edilecektir. Adana halkı tek yürek , takımın şampiyonluğunu dört gözle beklemektedir.’ şeklinde konuştu.
ŞAMPİYONLUK PİRİMİ 100 BİN LİRA
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan şampiyonluk pirimi olarak 100 bin lira vereceklerini belirterek ‘Adana Demirspor final maçını kazanır ve Süper Lige çıkarsa 100 bin lira pirim vereceğiz. Adanaspor şampiyon oldu ve 100 bin lira prim verdik. Sıra Adana Demirspor’da. İnşallah Adana Demirspor 21 yıllık özleme son vererek mutlu sona ulaşaklardır. ‘ dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder