Sayfalar

13 Haziran 2016 Pazartesi

ALANYASPOR BAŞKANI VE SEDAT SÖZLÜ ARTIK KOLKOLA

1)....Başkan Sözlü'nün açıklamalarının ardından avukat Diren Özgül, Karabükspor Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut'un basın açıklaması ve eski hakem Deniz Çoban'ın Alanyaspor'un şikeye karıştığına dair delil olarak suç duyurusuna eklediklerini, tüm maçların görüntülerini de bir CD'ye yüklediklerini kaydetti.
Açıklamaların ardından Başkan Sözlü ve avukat Özgül, Adana Adliyesi'ne giderek suç duyurusunda bulundu.
(12 Mayıs Perşembe - Birgün Gazetesi)
2)....Alanyaspor başkanı Hasan Çavuşoğlu Adanaspor ile oynayacakları mać için Adana'ya geliyor ve kendisini akşam yemeği için bir mekana davet edenler arasında eski ADS yöneticisi Ali Uğur Akbaş , Adana Ekspres Gazetesi sahibi Bülent Yardımcı ve tanımadığımız başka isimler aynı masada oturuyorlar.Bu yemeğin görüntüleri ortaya çıktıktan sonra Sözlü kardeşler masada oturanları Adana'ya ve Adana Demirspor'a ihanet edenler olarak ilan etmişler.Sosyal Medyada da bu görüntü uzunca gündemde kalmıştı.
Ptt 1.ligde sezonun sonuna dogru Karabükspor ve Alanyaspor başkanları birbirlerini ŞİKE iddialarıyla suçlamış.İkı tarafta birbirini araya siyasetten kişiler sokup maçlar kazandıklaèını belirtmislerdi.
Karabükspor başkanı Feridun Tankut , Alanyaspor başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun bu tartışmaları önce Demirsporumuzu harekete geçirdi.
Adana Demirspor baskanı Sedat Sözlü herkesi bu davaya sahip çıkmaya davet edip inönü parkında toplanma çağrısı yaptı.Söz konusu Adana Demirsporumuz oldugu icin oraya gittik.
Başkan parkta açıklamalarda bulundu ve sonrasinda Adliye'ye gidip bu kişiler hakkında şike yaptıkları için suç duyurusunda bulundu.
Türkiye'de yargının ne kadar bir şekilde işlediği malum , savcılıktan şu ana kadar herhangi bir girişim gerçekleşmedi.Aradan çok zaman geçti Karabükspor ikinci olarak , Alanyaspor'da play off finalinde bizi yenerek Süper Lige çıktılar.Şimdilerde ise durumlar değişmiş Alanyaspor ve Adana Demirspor başkanları arasındaki buz dagları erimiş ve o buz daglarının altında olan kimsenin bilmediği göremediği dostluk gözler önüne çıkmış ve pekismiş.

Yukarıdaki bu iki olay hem Adana Demirspor - Alanyaspor camialarinin hemde iki takim taraftarlarının arasını germişti.Sezon bitimiyle birlikte bazı dostluklar ve sahte düşmanlıklar gün yüzüne çıkmaya başladı.Fransa'da başlayan Euro 2016'ya giden Alanyaspor başkanı ve Demirspor başkanı yurt dışında yaşayan menajer Sezer Özkan ile birlikte buluşup hoş sohbetler , sarılmalar ve fotoğraflar ćektirip paylastılar.Bu üçlünün fotografını paylaşan ise Sezer Özkan isimli menajer , daha sonra twitter'dan gelen tepkilerden dolayı bu fotoyu sildi.
Ama işte internetin bir güzel yanı varki düsen fotoğrafı istedigin kadar silmeye calış yani sil o fotograf ellerdeki telefonlara , tabletlere , bilgisayarlara çok kolay bir şekilde kaydedilebiliyor.Menajer iki başkanın olduğu fotoyu silip sadece Sedat Sözlü ile olan fotosunu yükledi.Aslında bu menajere teşekkür etmek gerekir iki başkan arasındaki bu dostluğu bize gösterdiği için.Basın mensupları karşısında verilen Demeçlerin insanlara hoş görünme adına oldugunu bize gösterdiği için teşekür ederiz.
Konuyu bitirmeden önce son cümlemde şu olacak ; bakalım Demirspor'a yurtdışından kimlerin vasıtasıyla kimler gelecek....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder