Sayfalar

16 Ocak 2017 Pazartesi

TAKIMDA İCRAAT , BAŞKANDAN SES YOKDün akşam sahadaki futbolcular için çok fazla eleştiri yapmaya gerek yok.Dikkat ederseniz kimse takımın hoca Engin İpekoğlu'na da herhangi bir tepki göstermiyor.Çünkü herkes bu kadroyu kuranları ve hatanın kimde olduğunu çok iyi biliyor.
Sırasıyla yazacak olursak eğer ;

Bu kadar yeteneksiz oyuncuları bir araya getiren sportif direktör adı altında takıma Ceyhandan TORPİLLE getirilen Ahmet Cingöz'ün de bu takımdan defolup gitmesi lazım.

Abisi belediye başkanı olduktan sonra bir anda kendisini Adana Demirspor'un başkanlık koltuğunda bulup ne oldum delisine dönen bu insan bu koltuktan artık kalkmalıdır.Kulübün içine monte ettiği bütün Ceyhanlıları da alıp geldiği yere yada Askispor'un başkanlığına tekrardan dönmelidir.

Adana Demirspor'umuzun bu kadar kötü yönetilmesi herkesin zoruna gidiyor.Sorumlulardan kimseninde istifa etmemesi kendilerini etrafa başarılıyız olarak lanse etmesi artık herkesi bıktırdı.Dün akşamki maçın son dakikalarında bütün stadyumun hep birlikte istifa diye bağırmasını tüm Türkiye duydu.Artık Sedat Sözlü'nün bu seslere kulak verip o koltuktan acilen inmesi gerekiyor.
İnsanları biz gidersek sahipsiz kalır bu kulüp yalanlarıyla korkutamazsınız.Adana Demirspor 1940 yılında sizler olmadan varoldu ; 2017 yılında siz gidince de yok olmayacaktır emin olun.Burası çok büyük bir camia asla sahipsiz kalmaz.Yeter ki gelecek olan insanlara köstek olmayın yeterli ; destek olmanıza hiç gerek yok.Elini taşın altına koyacak çok Demirsporlu var buna emin olun.
Kendinizi Adana'nın ve Kulübün tek sahibi olarak görmekten vazgeçin artık.
Kişisel çıkarlarınız , para dolan cepleriniz ve reklamın kralını takımın üzerinden hayli hayli yaptınız.
Bu kulüpten artık o pis ellerinizi çekeceksiniz.(Dikkat ederseniz hep çoğul eki kullanıyorum , çünkü bu kulübü Adana Belediyesi ile ortak yönetiyorlar)
Adana Demirspor'u yönetmeyi Belediyenin amatördeki takımını yönetmek sananların vizyonları geniş olmaz.Getirdikleri adamlarda kendileri gibi amatör insanlar.
Adana Demirspor amatörlerin ve menfaatçilerin yeri değil o yüzden İSTİFA EDİN...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder