Sayfalar

3 Şubat 2019 Pazar

YILMAZ VURAL NEDEN GİTTİ

Yulmaz Vural Çıktığı 8 karşılaşmada 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet alabildi.
Bu galibiyetlerin bir tanesi ligden düştü diyeceğimiz Karabük’e karşı zar zor 1-0 ile alındı.
Geçen haftaki Denizlispor hezimeti,sahaya aynı anda 7 yeni futbolcuyu sürmesi,hocanın kredisinin bitmek üzere olduğunun habercisiydi.

Yılmaz Vural Neden gitti ?
- Transfer konusunda sezon başından bu yana Adana Demirspor’da tek yetkili konumundaki Metin Korkmaz ile anlaşmazlığa düşmesi,Gazişehir galibiyetine rağmen hocanın sonunu getirdi.

- Hafta içinde yaptığı basın toplantısında başkana methiyeler düzerken başkana hitaben takım için 100 milyon harcadı dedi.Başkan ertesi gün bunu Twitter adresinden yalanladı.
Benim ağzımdan duymadığınız hiç birşeye inanmayın dedi.Hoca bu açıklamadan sonra resmen ters köşe oldu.Toplantı da birde Metin Korkmaz ve Başkan birlikte iş yapıyor gibi bir açıklama da yapmıştı.Başkan bu açıklamaların tamamından rahatsız oldu.

- Yılmaz Vural,Gazişehir galibiyetinden sonra futbolcuların saha içinde oluşturduğu yumağa en son katılan isimdi.Hocanın yüzünde zoraki bir tebessüm oluşuyor, Başkan ile arasında bir soğukluk olduğunu net bir şekilde gösteriyordu.

- Başkan Gazişehir maçı sonu bulunduğumuz tribüne geldi ve skordan memnun olmadığını açık ve net bir şekilde söyledi.Galibiyete rağmen Başkan takımın oynadığı oyundan memnun değildi.Herkesin gördüğünü başkanda görüyordu çünkü “takım olamadık” derken saha içindeki uyumsuzluktan muzdaripti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder