Sayfalar

30 Ocak 2013 Çarşamba

Adanademirspor PARA , BALO , BAKAN

Başkan bugün basın toplantısı yaptı
Önder Serin, aldıkları sonuçlarla her şeyin para olmadığını gösterdiklerini söyledi.
Demirspor'un Türkiye'de beğenilen bir takım olduğunu aktaran Serin, "Takımımız her şeyin parayla olmadığını geçtiğimiz hafta oynadığı futbol ve aldığı sonuçla kanıtladı. Yolumuz açık, hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Taraftarımızın gücünü ise herkes ayrıntılı şekilde dile getiriyor" dedi.
2 Mart Cumartesi günü TÜYAP Fuar Alanı'nda 72. kuruluş yıldönümü balosu düzenleyeceklerini bildiren Başkan Serin, 2 Mart'ın milat olarak kabul edilmesini isteyerek, "Adana Demirspor sevdalılarını kuruluş balomuza destek olmaya davet ediyoruz" diye konuştu. Başkan Önder Serin, ünlü sanatçıların katılımıyla bin 200 kişilik bir balo gerçekleştireceklerini ifade ederek, "2 Mart'ta Demirspor için Fuar Alanı'nda buluşalım. Davetiyelerimizi bugünden itibaren satmaya başladık"
Kültür ve Turizm Bakanı ve Adana Milletvekili Ömer Çelik'i de ziyaret ederek baloya davet edeceklerinin kaydeden Başkan Önder Serin, "Adana'da her zaman 2 şey konuşulurdu. Birisi bakanımızın olmayışı, diğeri de süper lig özlemi. Çok şükür bakanımıza kavuştuk. Şimdi de her iki kulübümüzün de süper lige çıkmasını diliyoruz. Ayrıca kuruluş balomuzun düzenlenmesinde bizlere destek veren Valimiz Hüseyin Avni Çoş'a çok teşekkür ediyoruz" .
(trtspor.com)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder