Sayfalar

27 Ocak 2019 Pazar

Tanju Çolak “Adana Demirspor Beni Çok Arar”


Başkan Murat Sancak ,kongre için Adana’ya gelirken yanında getirdiği ilk adam Tanju Çolak’tı.
Yaptırdığı transferle takıma hiç bir katkı sağlayamayan Tanju, tüm camianın güvenini boşa çıkartıp Adana’dan sessiz sedasız ayrıldı.Arkasında bıraktığı moloz yığınıyla birlikte.
Takımdan ayrıldığı günden bu yana kimse Tanju Çolak’ın neden ayrıldığını içeride başkan-futbolcular ve Çolak arasında neler olup bittiğini irdelemedi.
Yerel basında her zamanki gibi bu süreçte Tanju Çolak veya başka birisine bu ayrılık süreciyle ilgili herhangi bir soru soramadı.
Yaşanan olaylar nelerdi kimse açıklamadığı sürece bilemeyeceğiz.
Ama dünkü Denizlispor hezimetinden sonra Tanju Çolak kendi İnstagram hesabından Demirspor ile ilgili gelen sorulardan bir tanesine cevap verdi.Aslında bu cevap ayrılık süreciyle alakalıda bilgiler taşıyor.Çünkü verdiği yanıtta Demirspor transferlerinde tek yetkili menajer olan Metin Korkmaz’a bir gönderme vardı.Demirspor’dan ayrılışının altında Metin Korkmaz ile ilgili bir olay olduğu çok net bir şekilde ortaya çıkmış oldu.
Tanju Çolak’ın taraftara verdiği cevap şu şekilde “Halleri ortada (Demirspor’u kastederek) daha çok ararlar beni onlar,Metin Korkmaz’a güvenmeye inanmaya devam etsinler.”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder