Sayfalar

17 Ekim 2013 Perşembe

2014 - BREZİLYA - TÜRKİYE - para - MARKA DEĞERİ- BAŞARI

LİGİMİZİN MARKA DEĞERİ ÇOK YÜKSELMİŞ BİZ BU YÜZDEN HOLLANDA'TA DİŞ GEÇİREBİLİRMİŞİZ..BUNU SÖYLEYEN TRT'DE KONUŞAN BİR MUHABİRDİ..
PEKİ LİGİN DEĞERİNİ O LİGE TRANSFER EDİLEN (HADDİNDEN ÇOK FAZLA PARA VERİP) PAHALI FUTBOLCULAR MI YÜKSELTİR , YOKSA ELDE EDİLEN BAŞARILAR MI???
BU SORUNUN CEVABINI DA OK İŞİDEN DUYSAM ÇOK İYİ OLURDU..
KOSKOCA DEVLETİN KANALINA ÇIKIP MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAYA ÇALIŞAN , YADA GERÇEKTEN FUTBOLDAN ANLAMAYAN BİR KİŞİNİN SÖYLEDĞİ SÖZLER BUNLAR..
YAZIK YANİ SEN GERÇEKLERİ KONUŞSANA ORADA..
HOLLAANDAYA KARŞI LİGİN DEĞERİ LAFLARINI KULLANIP MAVRAA OKUMA MİLLETE..
LİGİN MARKA DEĞERİ YÜKSEKSE NEDEN AVRUPAA'YA GİDEN TAKIM SAYISI HER SENE 2 , VE BU GİDENLERDEN DE HANGİSİNİN BÜYÜK BİR BAŞARISI VAAR..
YA DA BÜYÜK BAŞARI YERİNE HANGİSİNİN SÜREKLİLİĞİ VR..
ŞAMPİYONLAR LİGİNE BİR TAKIMIMIZ HER SENE ARD ARDA KATILABİLİYOR MU..
CEVAP BELLİ...
SEN ÜLKEDEN KOVARAK GÖNDERDİĞİN LUCESCU SHAKTAR'DA TARİH YAZARKEN , SENİN ÜLKENİN 3 BÜYÜK TAKIMI DİYE LANSE ETTİĞİN TAKIMLAR , LUCESCUNUN SATTIĞI OYUNCULAR KADAR TEKNİK DİREKTÖR KOVDULAR...
SONRA BAŞARI , ALTYAPI , ALMANYA , GENÇLEŞME VSVSVS..
ÜLKENDEKİ FUTBOLCUYA DEĞER VERMEYİP :
BUNU ŞÖYLE İKİYEDE AYIRABİLİRİZ...
1)..ÜLKENDEKİ EN ÜST LİGDE 18TAKIM VAR VE SEN 15 14 TAKIMDAN FUTBOLCU ÇAĞIRMIYORSUN...
2)..BU 14 TAKIM ARASINDAKİ X OYUNCU BAŞARILI BİR SEZON GEÇİRİP , İSTANBUL'UN 3 TAKIMINDAN BİRİSİNE TRANSFER OLUYOR..VE BU OYUNCU BİR ANDA A MİLLİ TAKIMA ÇAĞRILIYOR...

ADALETSİZLİK TÜRKİYE'DE HAYATIMIZIN HER ALANINDA OLDUĞU GİBİ FUTBOLUMUZ DA VAR MAALESEF..
ADİL BİR ŞEKİLDE KADROLAR KURULMUYOR..
ALT YAPIYA ÖNEM VERECEGİZ LAF SALATALARININ ARDINDAN , MİLLİ TAKIMIN ALT KATEGORİSİNDEKİ TEKNİK DİREKTÖRLER , SÜPER LİGDEN GELEN BİR TEKLİF SONRASINDA ANINDA GÖREVİ BIRAKIP GİDİYORLAR..
ELİMİZDEKİ HOCALAR ÇALIŞTIRDIKLARI MİLLİ TAKIMLARIN KIYMETLERİNİ BİLMİYORLAR..AMA HEPSİDE MİLLİ TAKIMA İMZAYI ATARKEN , GENÇ OYUNCULAR KANDIRACAĞIZ NARALARIYLA ORTALIĞI İNLETİYORLAR..

İSTEDİĞİNİZ KADAR TRANSFER YAPIN , DÜNYANIN EN İYİ HOCALARINA YARIM SEZON DAHİ KATLANAMAYAN YÖNETİCİLER OLDUKTAN SONRA...
SORUN TÜRKİYE İNSANINDA VAR..
BU MİLLİ TAKIMDA DA AYNI 3. LİG TAKIMINDA DA AYNI..
İNSANLAR SABIRSIZ , 3 KURUŞLUK YATIRIM YAPIP O YATIRIMIN MEYVESİNİ AYNI SEZONDA YEMEK İSTİYOR...KARPUZ YETİŞTİRMİYORSUNUZ , AMA ELLERİNİZDEKİ PARALARINIZIN GÜCÜYLE BÜTÜN KULÜPLERİ OYUNCAK GİBİ KULLANIYORSUNUZ..

BU ARADA DÜNYA KUPASI İÇİN ŞİMDİDEN KENDİNİZE BİR TAKIM SEÇİN..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder