Sayfalar

26 Ağustos 2014 Salı

Adana Demirspor Yönetimi ve Düşmanları

Selahattin Aydoğdu'nun başkanlık koltuğuna oturma süreci gerçekten de çok sancılı geçmişti. Adana'da onu Demirspor başkanlığında istemeyen bir kitle oluştu ve o koltuğu Selahattin Aydoğdu'ya yedirmemek için ellerinden geleni yaptılar
Ve bu insanlar kulübün elektriklerini kestirecek kadar Adana Demirspor düşmanı olan kişilerdi. Sosyal medya üzerinden sahte hesaplar açarak belaltı eleştirileri yapacak kadar düştüler.
Projeleri olan ve projelere destek verilmesini istediğim bir kişi sıkıntılı bir seçim sürecinden sonra kaldığı yerden devam etmek üzere başkanlık koltuğuna oturdu.
Bizler mevcut başkanın ve yönetiminin şapkadan tavşan çıkartmasını beklemiyoruz.
Aslında bunu hiç bir Demirsporlu beklemiyordur.
Mali durumumuzun çok kötü olduğu bir gerçek.Geçmişte uygulanan yanlış politikaların ARTIK UYGULANMASINI İSTEMİYORUZ.

Bir sezonda 51 futbolcuyla anlaşılmasını artık istemiyoruz.
Ve bu dönemlerde başkanlık yapıp ya da yönetim kurullarında bulunup 2. başkanlık veya kulúp basın danışmanı adı altında kulüpte kendine yer bulan şahısları artık Adana Demirsporumuzda görmek istemiyoruz. Bu kişilerin kulübe verdikleri zararlar ortada.
Kimse yoktu ben sahip çıktımcılardan bıktık usandık.
Adana Demirspor sayesinde siyasi reklam yapan sözde Demirsporluları artık bu takımda istemiyoruz..
2-3 dönem Adana Demirspor yönetimde yer alıp kendilerini yerel yönetimlere atan şahıslar kulübe zarar vermekten başka bir şey yapmıyorlar. Şu anda bile tekrardan kulübü ele geçirmek için planlar yapıyorlar.
Şu anki borçların 2-3 sene sonrasında Adana Demirspor'u yerle yeksan edecek kapasitede olduğu kesin.

Bir Kocaelispor - Diyarbakırspor - Sakaryaspor gibi olmak istemiyorsak, 20 milyon civarı olan borcun azalmasını sabırla beklemeliyiz. Planlanan projelerin hayata geçmesini ve bunlardan kulübün nasıl etkilendiğini görmek istiyoruz.
Mevcut borçların azaldığını yapılan açıklamalarla öğrenmek hakkımızdır.  Mevcut yönetimin yaptıklarına körü körüne bağlı kalmayacağız.
Yaptığı yanlışları sineye çekmeyeceğiz kulübe vereceği zararlarda yaptığı yanlışlarda Aydoğdu yönetimimi sonuna kadar eleştireceğiz.
Yönetimden sonra iş futbolculara kalıyor.
Futbolcular arasında yaratılacak bir kolej havasıyla da şampiyon gelir - gelmez diye bir durum yok.

Geçmiş yıllarda bunun örneklerini gördük.Çok aşırı derecede para harcayıp başarısız olan, şampiyon olamayan hatta küme düşen takımlar gördük.
Yönetimin şu anki transfer politikası doğru bir yolda ilerliyor. Şu anki kadroya yapılacak olan 2-3 transferde daha bu politika izlemeye devam edilmesi gerekiyor. Kiralık ve bonservis elinde olan futbolcuların takıma kazandırılmasına devam edilmelidir.
Yukarıda yazdıklarımız inkar edilemez gerçekler. Hic kimse bunları görmezden gelmemeli.Ve bunları asla unutmamalıyız. Başkanların yönetimlerin futbolcuların gelip geçici olduğunu unutmamalıyız. Bizler için asıl önemli olan kişiler değil ADANA DEMİRSPOR'dur...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder