Sayfalar

1 Ağustos 2014 Cuma

ADANA DEMİRSPOR'DAN 5 YENİ TRANSFER

Adana Demirspor, Beykan Şimşek’i Fenerbahçe Spor Kulübü’nden 1 yıl, Abdulkerim Bardakçı’yı Torku Konyaspor dan 2 yıl, Oğuz Han Aynaoğlu’ nu Bursaspor’ dan 1 yıl kiralık  olarak kadrosuna katmıştır.
1 Ocak 1995 tarihinde Aydın’da dünyaya gelen Beykan Şimşek, Fenerbahçe, Karabükspor ile spor toto süper lig ve  40’ın üzerinde çeşitli yaş kategorilerinde milli takım forması giymiş ileri uçta görev yapmaktadır.
            7 Eylül 1994 tarihinde Konya da dünyaya gelen Abdulkerim Bardakçı futbola Fener spor alt yapısında başlamış daha sonra Konyaspor forması giymiştir. 30’un üzerinde çeşitli yaş kategorilerinde milli takımlarda görev alan Bardakçı savunmada görev yapmaktadır.
22 Mart 1992 tarihinde Danimarka da dünyaya gelen Oğuz Han Aynaoğlu futbola şehrinin takımı Glostrup da başlamıştır. Sonrasında Brøndby, FC Nordsjælland ve Bursaspor formaları giymiştir. 9 kez Danimarka Milli takımının çeşitli yaş kategorilerinde oynayan Aynaoğlu ortasaha da görev yapıyor.

Adana Demirspor, Hakan Söyler ve Erkan Ferin ile 1 er yıllık sözleşme imzalamıştır.
6 Nisan 1983 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Hakan Söyler çeşitli süper lig ve PTT 1 lig kulüplerinde forma giymiştir. 50’nin üzerinde çeşitli yaş kategorilerinde milli takımlarda görev alan Söyler orta sahada görev yapmaktadır.
20 Mart 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Erkan Ferin birçok kulüpte 100 ün üzerinde resmi müsabakada forma giymiştir. 50’nin üzerinde çeşitli yaş kategorilerinde milli takımlarda görev alan Ferin savunmada görev yapmaktadır.
http://www.adanademirspor.org.tr/default.asp

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder