Sayfalar

20 Ağustos 2014 Çarşamba

ADANA DEMİRSPOR'A İSPANYA'DAN FORVET VE 75. YIL PROJELERİ


2. BAŞKAN ÜMİT ONATÇA:
"2015 yılı Adana Demirspor'un kuruluşunun 75.yılı ve bunun için bir forma, logo ve slogan planlanıyoruz. Yıl dönümü öncesi acil yapmamız gerekenler de var tabi ki. 
Aralık ayında yıl dönümü yapmayı planlıyoruz. Yıl dönümümüzde Adana 5 Ocak Stadı'nda bir konser ve şehirde şenlik yapmayı düşünüyoruz ve 75.Yıl çalışmalarımızı bir yıla yaymaya planlıyoruz. Marşlar, kitaplar üye projeleri düşünüyoruz. 
Bir marş yarışması düzenleyip kazanan marşı Adanalı bir sanatçımıza 75.yıl özel marşı olarak yaptırmayı planlıyoruz. Tarihimizle ilgili bir kitap yaptırmayı düşünüyoruz. 
Altın, Elmas ve Gümüş adı altında üye çalışmaları yapmayı ve bunun altının boş olmayacağı bir çalışma yapmayı planlıyoruz. Bu projeler için İstanbul ve İtalya'da bir çok takımla görüştüm. 75.Yıl projelerimiz sadece gelir amaçlı değil. Kulübümüzün marka değeri açısından da çok önemli.
75.Yılda özel giyeceğimiz bir forma yapmayı planlıyoruz. Umbro ile yaptığımız anlaşma gereği takımımızın tüm sportif gereçlerini onlar karşılayacak. Takımımıza büyük katkıda bulunduk. 
Kulübümüzün olacağı Optimum ve Real alış veriş merkezlerinin yanı sıra Havalimanında da Storelarımızı açıp ürünlerimizi satmayı planlıyoruz. Bunların yanı sıra imza günü yapıp taraftarlarımızla futbolcularımızı birleştirmek istiyoruz. Storeda bulunan ürünlerimizi internet üzerinden satmayı da düşünüyoruz. Bu konuya çok önem veriyoruz. Her şeyimiz hazır. 
Adana Demirspor Tırı yapmayı da planlıyoruz. 
Adana'nın ilçelerinde gezdirmeyi planlıyoruz. Dünyaca ünlü bir kulüple dostluk maçı yapmayı düşünüyoruz. 75.Yıla özel iş dünyasının önde gelen firmaları ile bir turnuva (Muharrem Gülergin turnuvası) yapabiliriz. Aylık dergi çıkarmayı planlıyoruz. İlk sayımızında %80'i hazır."
 Tamer Gülcan : Başkanımız İspanya'dan bir oyuncu ile görüşüyor. (MERAKLA BEKLİYORUZ)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder