Sayfalar

7 Kasım 2015 Cumartesi

Adana Demirspor 2 - Giresunspor 3 - İstikrarsızlık Sürüyor

Oğuz Dağlaroğlu : Bu sezon Alanyaspor , Samsunspor , Gaziantep Belediye maçından sonra dünde serbest vuruştan bir gol daha yedi.Her sezon kalede yaşadığımız sıkıntı maalesef bu sezonda en büyük derdimiz konumunda.

Attamah : Sahada basmadık yer bırakmadı.Defansın yapamadığı hamleleri 3-4 pozisyonda gerilerden gelerek yaptı.Giresunlu oyunculara bire birde geçit vermedi.

Ahmet Burak Solakel : Defansın sağında maça başladı.İkinci yarıda sol kanatta da görev yaptı.

Zafer Çevik (Dk. 46 Burak Çalık) : Zafer Çevik inanılmaz etkisizdi..İlk yarı oynadı zaten ikinci yarı sahada tutmadı...Burak Çalık sakatlıkla boğuştuğu için ikinci yarıda oyuna dahil oldu..Pote'nin ara pasında iki Giresunlu defans oyuncusunu maymun edip golünü attı..Osman hocanın hatası Sol tarafta iyi oynayan Burak'ı sağ tarafa çekmek oldu.Atakların büyük çoğunluğu soldan geliştiği için Burak;'a sağ tarafta fazla topla oynama şansı gelmedi.Yinede sahada kaldığı süre itibariyle takıma en fazla katkı sağlayan oyuncu oldu.

Aykut Akgün  : Yediğimiz ilk golde topun geçmesini engellemek için yattı ama müdahele edemedi.
Penaltı pozisyonun yaratıcısı , defansta yaptığı büyük hatanın sonucunda kaptırdığı top penaltı olarak gol oldu.Maçın en kritik adamıydı.Yaptığı hatalar maçın sonucuna direk etki etti.

Pote : Dün akşam ucuz bir penaltı kazandık.Pote bunu gole çevirdi.İç sahadaki ilk golünü ve toplamda da ligde 10. golünü attı.Burak'a golün asistini de Pote yaptı.

Timur Bayram Özgöz (Dk. 46 Umut Sözen) : Birbirinden farkı olmayan iki performansı ayrı adamlardan izledik.

Emin Aladağ:Orta sahanın pas yükü yine ondaydı.

Şenol Can:Defansta elinden geleni yapmaya çalıştıysa da Giresun'un hücum oyuncuları karşısında oda pek bir varlık gösteremedi.

Hüseyin Kala (Dk. 71 Astafei): Hüseyin etkisizdi zaten onun yerine oyuna giren Astafei'de durgun bir görüntü sergiledi.

Gomes : Defanstaki görev adamı vasat bir oyunla maçı tamamladı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme