Sayfalar

8 Kasım 2015 Pazar

Oğuz Dağlaroğlu ve Yediği Hatalı Goller ( GÜNCELLENDİ)


Dünkü maçtan sonra Adana Demirspor , Oğuz Dağlaroğlundan kalede bir hayır beklemesin.
Gerekirse 3. kaleci lokman yada Altyapıdan bir kaleci oynamalı , dünlü yediği golün hiç bir şekilde izahatı yok.Yılların kaleci olan birisinin bu tarz bir gol yemesi akıllara zarar.
Dün yenen golü amatör liglerdeki kaleciler bile yemez.Hata 1 olur 2 olur 3 olur ama 4-5 olmaz , egerki oluyorsa burada yolunda gitmeyen birşeyler var demektir.
Yılların kalecisi havadan gelen basit bir topu gözlerine güneş geldiği için alamıyorsa burda art niyet ararım.Her hafta hatalı gol yersen art niyet ararım.
Gerçekten bu saatten sonra Oğuz'dan bir hayır beklemeyelim.Tecrübeli  kaleci az paraya da gelmemiştir.Fesih bedeli ödenip gönderilmeli.


 Yukarıdaki görüntü Samsunspor maçından kalecimizin hatalı çıkışı ve sonrasında yediğimiz gol.

Yine Samsunspor maçı maçın son dakikalarında serbest vuruştan yediğimiz gol.Maç 3-3 bitti.

Alanyaspor deplasmanı serbest vuruştan gol yedik.Oğuz bu maçta kırmızı kart gördü.Maç 2-2 bitti.

Adana'da oynadığımız Gaziantep bel. maçında serbest vuruştan yediğimiz gol.2-1 mağlup olduk.

Evimizde oynadığımız Giresunspor maçı serbest vuruştan yediğimiz gol.3-2 mağlup olduk.


Adana Demirspor'un son yıllardaki en büyük sıkıntılarından bir tanesi de kaleci sorunu.Geçen sezon Kaleyi koruyan 3 Kaleci de performanlarından dolayı bu sezon kadroda düşünülmedi.Yerlerine alınan 3 kaleci sezon başında kalemizde sıkıntı yaşamayız diye düşündürüyordu herkesi ancak öyle bir şey olmadı.Alınan kalecilerden Oğuz Dağlarolu  hala bekleneni veremediği gibi yediği hatalı gollerle de takımın kaderiyle oynuyor..Oğuz bu sezon Oynadığı maçlarda frikikten gol yeme alışkanlığı kazandı.Bunu en son Giresunspor maçında da devam ettirdi.Ben Oğuz'un bu golleri yemesini yaşına ve göbeğine bağlıyorum.Zamanı geçmiş bir kaleci olduğunu düşünüyorum.
Ve yediği frikik gollerinde ağır kaldığı , zamanlamasının yavaş olduğu açık ve net bir şekilde görülüyor.Yılların kalecisi tecrübeli bir kaleci ondan kimsenin şüphesi yok hatta bazı maçlarda bire bir pozisyonlarda çok güzel kurtarışlar yapıyor.
Ama frikiklerde çaresiz kalıyor.Bundan dolayı da takımımız puan kaybediyor.
Kişiler değişiyor ama kalemizdeki hatalı gol yeme sorunu ne yazık ki değişmiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder