Sayfalar

23 Mayıs 2017 Salı

MÜSLÜM SUSAR KAÇTI, NİLAY HANIM DEVAM EDİYOR


Bugün Başkanlık seçimi vardı.
Müslüm Susar ve Nilay Ateşoğullarının yarıştığı başkanlıkta, Müslüm Susar kongrede sahneye çıkıp yarıştan çekildiğini açıkladı.
Müslüm Susarın sahte delegelerle başkanlık koltuguna oturmak istediği ve bunu bazı kongre üyelerinin ortaya çıkardığı haberleri ortalarda dolaşıyor.Ve bu yalanı ortaya çıktığı içinde başkanlık yarışından çekildiği biliniyor.Ancak kendileri hala sessizliğini koruyor.

Nilay hanım ise kongre salonundaki nahoş görüntülere seslere aldırış etmden başkanlık adaylığına devam edeceğini açıkladı.Yarın basın mensuplarına bu konular ve projeleri hakkında toplantı düzenleyecek.
Herkes listesini açıklamadığı için Nilay hanımı suçlayıp, Susar beye sahip çıkıyordu.Ancak bugün nilay hanım yönetim listesini ve kimin hangi görevlerde olacagını açıklarken, Müslüm Susar listesini gizlemeyi ve başkanlık yarışından çekilmeyi seçti.Müslüm Susar artık kaybetmiştir.Ali-Cengiz oyunları oynayarak başkan olmaya çalışan birisine asla güvenemeyiz.
Nilay Ateşoğulları şuandan itibaren tek aday olarak yoluna devam edecek....Çünkü adaylık için başvuru süresi dolmuştu..
Kulübün Adana Demirspor oldugunu da unutmamak gerekir, mevcut yönetim tüzükte değişikliğe gider yeni bir başkan adayı için yolu açmazsa eğer, Nilay hanım başkanlık koltuguna oturacaktır.
Nilay Ateşoğullarının yönetim kurulu listesinde taraftarlardan 3 kişi bulunuyor.Ankara Tayfasının önemli isimlerinden Onur Biçer İLe Mustafa Uçar Ve ayrıca Seçkin Çapraz da listede yer alıyor..

Nilay Hanımın Yönetim Listesi için tıklayınız...
https://www.nilayatesogullari.com/takimimiz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder