Sayfalar

21 Ekim 2014 Salı

Adanaspor - Adana Demirspor POZİSYON İNCELEMESİYediğimiz ilk gol maalesef ki defans oyuncumuz Attamah'ın büyük hatası sonucu oldu.Orta alanda kaptıgı topu defans arkadaşına vermek isterken Adanasporlu Tiago'ya kaptırdı.Brezilya böyle pozisyonları affetmez.Sert olmayan bir şut çekti ama kalecimiz Serdar ters ayakta yakalandı. (1-0)


Oguzhan ceza sahasına iyi giriyor.Bir çalım ve gerilerde boş durumda bekleyen Özgürcan'a topu iyi çıkardı.Özgürcan da yerden düzgün bir vuruşla maçta beraberliği sağlıyor.(1-)Adanaspor'un galibiyet golü : Pozisyonda Cem aslında takımı için dogru olanı yapıyor.Topu takip etmekten vazgeçmiyor.Son bir hamle ile topu içerde bırakıp pozisyonun devam etmesini istiyor.Top dışarıya çıkıyor bu pozisyonda yalnız yan hakem burada topun çizgiyi geçtiğini görmüyor.
Devam eden pozisyonda Luiz'in golü ile sonuçlanıyor.Maçı da bu golle kaybediyoruz.
Bariz bir hakem hatası oldugu doğrudur.

2 yorum:

 1. Cem'in golü için kameranın bulunduğu açı sizi yanıltıyor, o topa çizgiden kale çizgisine paralel bir şekilde bakarsanız, topun tamamen çıkmadığını görebilirsiniz, bunun yanında Adana takımlarının sahipsiz oldukları fikrinize katılıyorum fakat öncelikle takımınızın kötü oyununu eleştirmelisiniz, şehrin öbür takımına başarılar, saygılar.

  YanıtlaSil
 2. Pozisyonun zaten tek açısı var zaten o açıda topun dışarda oldugunu gösteriyor. Yenilgiye kılıf bulmuyorum.
  Ayrıca çizgiden bakınca çıkmıyor diyorsun çizgiden bakılacak bir kamera açısı kimsenin elinde yok.Sizinde ordan bu yorumu yapmanız yanlış.
  Takımımın kötü oynadııgnı bir sonraki yazımda yazdım..
  saygılar

  YanıtlaSil