Sayfalar

23 Şubat 2016 Salı

Adana Demirspor Yönetimi : MHK'YA GÜVENİYORUZ

Bu hafta Adana Demirsporumuzun, oynayacağı Alanyaspor maçı öncesi son zamanlarda sıkça gündeme gelen hakem kararları ile ilgili spor camiasında çeşitli iddialar ve söylentiler ortaya atılmakta.
Bu hafta içerisinde hakem camiasının, dolayısıyla çatı kuruluş Merkez Hakem Kurulu'nun (MHK) gündemde olması hafta sonu Alanyaspor karşılaşmamız için de sporseverlerin endişe duymasına sebep oldu. Özellikle MHK Başkanı Sayın Kuddusi Müftüoğlu'nun Alanyalı olması nedeniyle ve yaşanan hakem hataları dolayısıyla taraftarlarımız nezdinde endişesini anlıyor; ancak Adana Demirspor Kulübü yönetimi olarak bizler bu endişeyi taşımıyoruz.
Adana Demirspor Kulübü yönetimi olarak bizler, fair-play duygusunu, göreve geldiğimizden bu yana sergileyen ve bundan asla ödün vermeyen bir kulüp olduk. 
Tarafsızlığın sözünü vermiş ve objektif bakış açısı ile çalışmalarını sürdüren MHK'ye duyduğumuz sonsuz güvenle; MHK Başkanı Sayın Müftüoğlu'nun herhangi bir şekilde zan altında bırakılmasının da Adana Demirspor Kulübü olarak bizleri derinden yaralayacağını kamuoyuna saygıyla bildiririz.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder