Sayfalar

2 Şubat 2016 Salı

ŞİMŞEKLER GRUBU : HERKES AKLINI BAŞINA ALSIN


Son zamanlarda Adana Demirspor u kendi fikir ve düşüncelerine, siyasetlerine alet etmek isteyenler türedi.. Bunu genelde sosyal medya üzerinden yapan bu hadsizler başta Şimşekler Grubu olmak üzere herkesi rahatsız etmektedir.. 
ADANA DEMİRSPORUMUZ kimsenin kendi kafasına göre kullanabileceği bir çiftlik değildir.. Daha önce de defalarca söylediğimiz gibi siyaset üstü büyük bir sevdanın adıdır ADANA DEMİRSPOR ve sonsuza dek öyle kalacaktır.. Kendi görüşünün ve partisinin Adana Demirspor' dan daha önce geldiğini ve daha önemli olduğunu söyleyenlerin Adana Demirspor Taraftarının içinde yeri yoktur ve olamaz da.. 
Bu insanları ne içimizde barındırırız ne de müsade ederiz.. Çünkü Adana Demirspor Ailesi her görüşten insanların birarada bulunduğu ve ortak bir amaç için mücadele ettiği kozmopolit bir ailedir.. Örneğin Şimşekler Grubu.. içinde her görüşten birey vardır ve bu bireyler kardeşlik bağlarıyla birbirine bağlıdır.. Hiç kimse farklı görüşte olduğu için başka bir kardeşini dışlamaz ve ondan uzak durmaz.. 
Çünkü kimsenin görüşü aramıza giremez.. Herkes düşüncesini özelinde yaşar, statlara tribüne taşımaz.. Her birey kardeşi için ölümü göze alır, çekinmez.. Kardeşinin derdi kendi derdidir.. Üzüntüsü üzüntüsüdür, sevinci sevincidir.. Bunu değiştirmeye kimsenin gücü yetmez.. Zaman zaman tribünde bazı tepkiler verdiysek bunun tek nedeni ADANA DEMİRSPORUMUZUN haklarının yendiği içindir.. Yoksa bir partinin amacına hizmet etmek için değildir.. Çünkü partiler de umrumuzda değildir, siyasette.. 
Bizim tek davamız ve sevdamız ADANA DEMİRSPOR dur.. Ve O partilerin de siyasetinde üstündedir.. Adana Demirsporun ve Adana Demirspor Taraftarının zaten bir duruşu vardır.. Herzaman haksızlığa karşı, ezilenin, kimsesizlerin, güçsüzlerin yanında olan, sosyal konularda duyarlı onurlu bir duruştur ve herzaman da olacaktır.. 
O yüzden herkes aklını başına alsın.. Kimsenin bu büyük taraftar içine nifak sokmasına ve kardeşliğimize gölge düşürmesine müsade etmeyiz.. Siyaset yapmak isteyenler, gitsin siyasetini siyasi partilerin binalarında yapsın.. Bundan böyle bu şahıslara karşı daha sert bir tutum içinde olacağız ve Adana Demirspor'un alet edilmesine izin vermeyeceğiz..
SAYGILARIMIZLA
Şimşekler Grubu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder