Sayfalar

9 Şubat 2016 Salı

ŞİMŞEKLER GRUBU AÇIKLAMASI : BİRAZ SUSUN, ADAM OLUN


BİRAZ SUSUN, ADAM OLUN.. TAKIM DA ŞAMPİYON OLSUN.. 

Bu kulüp, bu takım, bu taraftar hangi biriyle uğraşsın acaba.. İnsan utanır yaptıklarından, tavırlarından ama nerde o karakter.. Zaten 21 yıllık hasretin başlıca nedenlerinden biri değil mi bu karaktersizlik.. Bir tarafta yalan söyleyerek Demirspor Taraftarını suçlu ilan eden AHAPORT.. Neymiş, Adana Demirspor Taraftarı maçtan sonra birden otobüslerden inip kahveye, dükkanlara saldırmış.. Adam da utanma olur bu haberi yaparken.. Otobüsler kafile halinde çarşıdan geçerken birkaç cahil tarafından taşlanıyor.. Otobüsün camları patlıyor.. Kırılan camların etkisiyle camı kıranlar kovalanıyor, yoksa devam edecekler atmaya.. Kahveye kaçıyorlar ve doğal olarak tartışma yaşanıyor.. Tribün liderleri gelip herkesi otobüslere bindiriyor ve yola devam ediliyor..
AHAPORT yetkilileri; otobüsün camları olmadan buz tutmuş yollarda -6,-7 derecede 9 saat siz gitmeyeceksiniz, siz donmayacaksınız.. Önce o otobüsün içinde o yolculuğu yapıp iliklerinin donması lazım ki adam gibi haber yapasın.. O otobüstekiler aşağı inmesin de kim insin.. Bunları açıklamadan Demirspor Taraftarının saldırdığını söyleyenler asıl mücadele edilmesi gerekenlerden sadece bir bölümü... Amacın ne söyle AHAPORT..Bir tarafta yine Adana Demirspor kulübü hakkında karıştırıcı haber yapan yerel basının bir bölümü.. Dilimizde tüy kalmadı bunları söyleye söyleye.. Yıllardır uğraşıyorlar Demirsporumuzla.. Menfaatleri için birilerinin maşalığını yaparak Demirsporu karıştırmayı kendilerine görev edinmişler.. Çünkü son birkaç yıldır kulüp üzerinde etkileri kalmadı.. Kendilerine eskisi gibi tavizler verilmiyor.. Eskisi gibi hoca getiremiyorlar, futbolcu aldıramıyorlar.. Kirli hesaplarını Adana Demirspor üzerinden hayata geçiremiyorlar.. Birde Süper Lig e çıkarsak hiç etkileri kalmayacak.. Bunun bilinciyle son kozlarını oynuyorlar, aç kurtlar gibi saldırıyorlar.. Başkanı, yönetimi ve onlara destek veren Belediye başkanımızı hedef alıyorlar.. Bundan sonra bizde sizle uğraşacağız, haberiniz olsun.. Namertlere, alçaklara bu kulüpte yer yok artık.. Herkes haddini bilecek, Demirsporu babasının çiftliği gibi görmeyecek.. Bir tarafta hocasını günlerdir hedef tahtası haline getiren HABERADS.. Şuna eminiz yorum yazıp hocayı yerden yere vuranların çoğu YA MENAJER YA DA MENAJERLERİN ADAMLARI.. Taraftarı galeyana getirip hocayı göndertip kendi hocalarına yer açmak isteyen, alacakları paranın derdinde olan çakallar..
HABERADS nin amacı ne, bunu da araştıracağız.. diğer tarafta sosyal medyadaki bilinçsiz taraftar.. 3 maç kazanınca Süper lige çıktık tamam deyip tek maç kaybedince bu takımdan hiçbirşey olmaz diyenler.. 3 maçta futbolcuyu, hocayı göklere çıkarıp, 1 maç kaybedince yerin dibine sokanlar.. Ya grupta Karabük te Elazığ da yeri geldi haftalarca puan kaybetti.. Ama hangisi bunları yaşıyor.. Hiçbiri yaşamıyor.. Ondan zaten yıllardır kafaları rahat böyle boş sorunlarla uğraşmadan şampiyon olup keyfini yaşıyorlar.. Yeter biraz susun, biraz yazmayın, bakın neler olacak..
YETER ARTIK.. Klavye aşkını bırakın, adamlığın gereğinı yapın..O yazıp çizenlerin hepsi başkan, hepsi hoca, hepsi futbolcu maşallah.. Sosyal medya böyle kullanılmazken çok daha güçlüydük tribünde.. Şimdi yazan çizen ama üretmeyen bir topluluk haline geldik.. Bu uzun bir yol ve önemli olan yolun sonu.. Ne şampiyon ilan edelim, ne de yerin dibine sokalım.. Yolun sonuna kadar takımımızın yanında yer alalım, kötü sonuç aldığında bile destek verelim, eğer yolun sonunda zafere ulaşamazsa o zaman gerekeni yapalım.. Ama şu an eleştiri yapıyoruz diye takındığımız tavır sadece futbolcunun,hocanın ve yönetimin kafasını karıştırıyor.. başka hiçbir işe yaramıyor.. Ne zaman çok eleştirdiniz, yerin dibine soktunuz da bu bizi şampiyon yaptı.. Hiçbirzaman.. Hedefe oynayan diğer kulüpler gibi normal günler geçirelim, kendimize kendi içimizde problem üretmeyelim de şampiyonluk gelsin artık..
BÜYÜK ADANA DEMİRSPOR TARAFTARI gözünüzü sevim gözünüzü açın.. Bu kulüp 1 mağlubiyette nelerlle uğraşıyor görün.. Yada sürekli tezgahlar içinde olanları görün.. Onlara hiçbir platformda fırsat vermeyin, bozun.. Susmalarını sağlayalım, kirli oyunlarına yalan haberlerine izin vermeyelim ki şampiyonluk gelsin..
Ve SİZ TAKIMIMIZIN HOCALARI, FUTBOLCULARI VE YÖNETİCİLERİ.. Sizden rica ediyoruz bu takımı şampiyon yapana kadar sosyal medya hesaplarınızı kapatın.. yada sadece ailelerinizle ve sevdiklerinizle haberleşin.. Başta Şimşekler Grubu olmak üzere hiçbir Demirspor sayfasını ve sitesini takip etmeyin.. Başınızı bulandırmalarına, sulandırmalarına izin vermeyin.. Lütfen yapın bunu bizim için.. Çok mu zor takip etmemek..Onlarla savaşma işini bize bırakın, siz sahada savaşın ve şampiyon yapın..
GERÇEK ADANA DEMİRSPOR TARAFTARININ İSTEDİĞİ BU.. EMİN OLUN.. 
Saygılarımızla Şimşekler Grubu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder