Sayfalar

15 Nisan 2016 Cuma

ADANA DEMİRSOR'DA YAPILAN HATALAR


Denizlispor'la bu sezon oynadığımız 2 maçtanda galibiyet alamadık.İlk maçta berabere kaldık dün gece ise mağlup olduk...Puan kayıpları bir yana 2 maçtada kalecilerimiz oyunun kaderini belirledi.İlk yarıdaki maçta Oğuz Dağlaroğlu'nun hatasından berabere kaldık.
Dün gece Fevzi Elmas'ın devleştiği maçta fark yemekten kurtulduk..Yediği 2 golden hariç %100 beşten fazla topu çıkarttı.

BU SAATTEN SONRA PLAY OFF BİLE ZORDA
Karabükspor'un puan kaybettiğ , Alanyaspor'un kazandığı haftada yine mağlup olduk.
Altın tepside sunulan fırsatları büyük bir tevazu göstererek reddediyoruz.
Bu fırsatlar bir daha gelmez demekten bıktım usandım artık.5 hafta kaldı artık ne zaman kazanacaksınız.
ilk 2 hayallerimiz artık suya düştü...Play offu kovalayan takımların formsuzluğu bizi hala play of potasında tutuyor.
Sezon başından bu yana söylüyorum , bu sezon geçen sezondan daha kolay bir Ptt ligi var.Geçen yılın kalburüstü takımları bu sezon yoklar.
Güçlü kadrolar kurup kolayca çıkmak isteyen takımların halleri ortada , herkesin birbirini yenip kolayca puanlar kaybedilen bir sezon yaşıyoruz.
Sonuç olarak bu sezonda olmadı.Bize belki şanstan play off düşer.Belkşde ilk 6'nın dışında kalırız.

SİZLER BU TARAFTARI HAKETMİYORSUNUZ
Bu sezonda heba edildi.Hayallerimiz umutlarımız yine Umut tacirleri tarafından sözde Adana Demirsporlular tarafından çalındı.
Bu taraftar bunu haketmiyor.
Koltuklarında oturanlara bu taraftar fazla geliyor.
Bu taraftarlar saha kenarında oturanlara fazla geliyor.
Bu taraftar sahada yürüyen şerefsizlere fazla geliyor.

Takım içindeki oyuncuların performansları tepe taklak oldu.Burak Çalık eski Burak değil artı.Kariyer patlaması yapan adam Osman hocanın gidişi ve Tiago'nun t5akıma gelmesinden sonra inanılmaz bir şekilde form düşüşü yaşıyor.Burak tek başına suçlu değil ona eşlik eden bir topluluk var yanında bunlar bir araya gelince takım ne yazı ki mücadele de etmiyor Maçta kazanamıyor.

TİAGO TRANSFERİ DEMİRSPOR'U BİTİRDİ.
Tiago'nun trilyonluk imzası takımın bu hale gelmesinin temel sebeplerinden bir tanesidir.Canla başla savaşan oyuncuların aldıkları ücretler tiago'nun aldığı paranın 3/1 nE ANCA DENK GELİYOR.
Tiago'yu bu takıma getiren ne yazık ki başkandır.Takım içindeki dengeleri bozmuştur bu hamlesi.
Aynı başkan sezon başında kaleci Oguz daglaroğlu transferini de kendisi yapmıştı.Oğuz'un yaptıkları ne yazık ki ortada.Takıma en büyük zararı verenlerden birisi oldu ve gönderildi.
Futbolu anlamayan insanların transferlere el atması açık ve net bir şelkilde yanlıştır.Şuandaki durumunda en büyük sorumlularıdır.

TAYFUR HAVUTÇU HATALI HAMLEYDİ
Tayfur hoca ne bu ligin nede Adana Demirsporun hocasıdır.Sönmüş olan bir kariyeri parlatmak medyaya tekrardan sunmak için başkalarının agzıyla takıma hoca getirilmez.
Bu ligde başarılı olamayacagı çok net bir şekilde belliydi.
Osman Özköylü Adana yerel medyaya karşı savunmayan başkan onun gidişindeki en büyük sorumludur.Yazılanları okuyorum kimse memnun değildi falan demişti hocayı gönderdikten sonra , sosyal medyayı dinle ama orada yazılanlar senin fikirlerini etkilemesin.
Herkesin dediğini eğer yapacaksan takıma faydan değil zararın dokunur.
Portakal çiçegi transferim diye milletin agzına bal sürdün sakat olan Tiagoyu getirdin takımın dengesini bozdun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder