Sayfalar

23 Nisan 2016 Cumartesi

BU LİGDEN KURTULSANA MAÇLARI ( BAL FİNALLERİ )Sultangazispor - Kocaelispor 
Stadyum : Eskişehir Atatürk (15:00)
Canlı Yayın : YOK
MAÇ ÖNCESİ NOTLAR : Sultangazispor taraftar derneği bu maçta maddi imkansızlıklardan dolayı gitmeyeceklerini açıkladılar.Ancak belediye yaptığı açıklamada 20 otobüs verdiğini duyurdu.Grup yine  de gitmeyecek.Belediye ayrıca maça gidecek taraftarların yiyecek içecek ve bayraklarını karşılayacak.Takımda eksik oyuncu bulunmuyor.
Kocaelispor taraftarlarına Eskişehir stadının Açık tribün verildi.20 liradan satışa çıkarıldı biletler ve 7000 civarı biletin satıldığı biliniyor.Ayrıca yarın Kocaelispor'un 50. kuruluş yıldönümü bu maç onlar için ayrı bir önem taşıyor.

12 Bingölspor - Elaziz Belediyespor 
Stadyum : Sivas 4 Eylül Stadyumu (15:00)
Canlı Yayın : Kanal 58


Sarayönü Belediyespor - Türk Metal Kırıkkalespor 
Stadyum : Afyonkarahisar Yenişehir Stadyumu (15:00)
Canlı Yayın : YOK
Sarayönü Belediyesi bu maça bütün taraftarlarını götürmek için sınırsız otobüs kaldırıyor.
Kırıkkalespor taraftarları da bu maça yoğun ilgi gösteriyor.Belediye taraftarlara sınırsız otobüs sözü verdi.Şuana kadar 21 otobüs , 20'nin üzerinde ufak otobüs dolmuş durumda.
Afjet Afyonspor - Halide Edip Adıvarspor 
Stadyum : Balıkesir Atatürk Stadyumu (15:00)
Canlı Yayın : KANAL 3
Afyon'dan Balıkesir'e sınırsız otobüsler kaldırılacak.1000 adet bayrak basılmış durumda.İç sahada dolu tribünlere oynayan Afyon Balıkesir'de kendine ayrılan yeri doldurmaya çalışacak.

15.00 : Kütahyaspor-Muğlaspor (Isparta Atatürk)
Stadyum : Isparta Atatürk Stadyumu (15:00)
Canlı Yayın : KANAL F 
Kütahyaspor taraftarları ''Şimşekler'' Isparta'ya çıkarma yapmaya gidiyorlar.Kütahyalılar stand açıp isimlerini yazdırıyorlar ve 2 günün sonunda 65 aracın dolduğu bilgisi var...
Şampiyonluk sonra Muğla'da taraftarlarıyla şov yapan Muğlalılarda tribünlerde yerlerini alacaklar.Takım maç için Isparta'ya gittiğinde taraftarlar tarafından meşalelerle karşılandı..Muğlalılar için Maç biletleri ve gidiş-gelişler ücretsiz olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder