Sayfalar

20 Nisan 2016 Çarşamba

UMUTLANDIRIP , UTANDIRMAYIN

Evet bu takımın taraftarlarını umutlandırıp , utandırmayın.Geride kalan 2 haftada alınan 2  mağlubiyet takımın ikinci olma şansını mucizelere bırakmış , pazartesi günü alınan galibiyet ile öndeki takımların puan kaybetmesiyle da anlamlı hale gelmiştir.
Kağıt üzerinde Balıkesir'den 3 puan almış gibi görünsekte Alanya ve Karabükspor'un kaybettiği ikişer puanla toplamda 7 puanlık bir maç kazandık.
Şimdi kalan 4 haftada bizim kazanıp öndeki iki takımında tökezlemesini bekleyeceğiz.Bunlar imkansız değil elbette.Kısa bir zaman kaldı ligin sona ermesi için 4 haftada çok süpriz sonuçlar alınabilir.Geçtiğimiz 30 haftada alındığı gibi.

Balıkesir deplasmanımız pazar gecesi başlayıp Salı günü öğlen sona erdi.Gittiğimiz o yolları aldıkları paranın hakkını veremeyen ruhsuz futbolcular için değil sadece şanlı Adana demirspor arması için gitmiştik.Şampiyonluğa oynarken bi,rden play offlara kaldığımız için futbolcuların büyük çoğunluğuna güven kalmadı.Taraftarın umutlarını kırıp yerle bir etmeseydiniz emin olun Balıkesir deplasman tribününde boş yer kalmazdı.Bunu sağladığınız için teşekürler...

Balıkesirspor taraftarlarına da bir çift sözüm var : Sizin kadar amatör bir taraftar görmedim ben hayatımda.Gerçekten bir taraftar grubu bu kadar boş olamaz.
Maç boyunca bize sallayan tezahüratlar yaparak ne yapmak istediğinizi anlamış değilim.Sahada takımınız play off için mücadele ediyor.Sizin gibi çakallarda maç boyunca bizlere laf vuruyor.
Adana'ya deplasmana gelmekten korkan çocuklar , tribün kültürü olmayan bu insanlar gerçektende Balıkesir takımını haketmiyorlar.
Takipçisi olduğum bir blog var o hariç bütün taraftarlarının zeka seviyelerinin düşük olduğunu düşünüyorum :


Denizlispor'a mağlup olan futbolcularımız Balıkesir'de açık bir şekilde gösterdiler ki taraftarlara küsmüşler...Gollerden sonra hiçbir futbolcu tribünlere yani bizim olduğumuz tribüne gelmediler...
Tribüne gelmek isteyen bazı futbolcularımız da bazı futbolcularımız tarafından engellendi.
Tribüne gelmeniz yada gelmemeniz hiç önemli değil , bu taraftarlara küsebilirsiniz oda sorun değil.
1 ay sonra hiç biriniz bu takımda olmayacaksınız bunu benden daha iyi biliyorsunuz.O yüzden yaptıgınız tripler sizin yanınıza kar kalacaktır.
Bizim sizden istediğimiz sahada aldığınız paraların hakkını verip önünüzdeki maçları kazanmanızdır.
Burda hiç bir futbolcu hiç bir başkan kalıcı değildir.
Tek kalıcı olan BÜYÜK ADANA DEMİRSPOR TARAFTARLARIDIR.

1 yorum:

 1. Yeni okudum dostum.
  Bizim taraftarları hoş görün diyeceğim ama durduk yere yaptıkları da yanlıştı.Neyse olanla ölene çare yok..
  Güzel düşüncen içinde teşekkür ederim.
  Süper lig yolunda başarılar..
  Bizim için ise hayırlısı..Bu sene ne yapıyoruz bilemiyorum..

  YanıtlaSil